1874
1924
عنوان

میشه درمورد چیدمان خونمون نظر بدید

694 بازدید | 74 پست

سلام ممنون میشم راهنماییم کنید طهر یک بار تاپیک زدم دوستان گفتن چیکار کنم الان اون کارا انجام دادم ببینید خوب شده 

ممنون 

یکم صبر کنید عکسا زود لود بشه بفرستم 

میشه برای سلامتی نی نی مون یه صلوات بفرستید

میدونستی با بیمه میتونی 

سرمایه گذاری کنی ؟

1922

منم لایک‌کنید ببیند 

😍😍

فقط 32 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هُوَ رَبُّ المُستَحيل و أنت تبكى عَلَى المُمكن                        ‌       او خداوند ناممكن هاست در حالى كه تو بر ممكن گريه ميكنى؟!آنشرلی ام عشق همتون😎          توجههههه توجههههههه  ❌ تیکر بارداری نیست بوخدا🙄🙄😑🚥🚦تیکر به وقت تولد آنشرلی🥰🥰میشه واسه ازدواج و خوشبختی انشرلیتون دعا کنید🥰🤩🤩🤩🤩🤩🖐🖐🖐🖐🖐
باش

عاشق امضاتم

فقط 11 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوش اومدی زندگی مامان و بابا  مطمئنم که برام میمونی و دستای کوچولوت رومیگیرم                    اللهم صل علی محمد وآل محمد

کو

برای تو ...برای چشم هایت.... برای من....برای دردهایم  برای ما...برای این همه تنهایی....                            ای کاش خداکاری کند ...           برای تو... برای خستگیهایت..برای من.برای بی کسیهایم...برای ما...برای این دستان خالی...          .ای کاش خدا کاری کند.... برای تو برای بی تابیهایت..برای من ..برای اشکهایم ...برای ما...برای این همه دلتنگی ...                         ای کاش خدا کاری کند...
1911
1826

عکس قبلم بذار

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند عند لطافت،عند بخشش،عند بیخیال شدن،عند چشم پوشی و عند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.