2737
2734
عنوان

بیایید میخوام عکسمو بذارم

| مشاهده متن کامل بحث + 1285 بازدید | 122 پست
خوب برداره مگه چي ميشه مريض بيكاره ديگه  يعني شماها عكساتونو تو تل و واتس و اينستا نميزارين ؟!

خیرنمیزارم

بد ترین دعوا ، دعوا با اونیه که سرعت تایپش از تو بالاتره   اون تورو شسته پهن کرده   تو تازه نوشتی   احترام خودتو نگه دار    

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بابا این عسکله وقیح نیست چون اگر وقیح بود با اسم کاربری میومد

وقیح اسم کاربریش چیه؟

بد ترین دعوا ، دعوا با اونیه که سرعت تایپش از تو بالاتره   اون تورو شسته پهن کرده   تو تازه نوشتی   احترام خودتو نگه دار    
2731
امروز فهمیدم...تو تاپیک عکس.همه مونم لایک میکرد بی تربیت برو بیزون تاپیک..

منم اصلا عکس نمیذارم... اره یجوریه مشکوک میزنه همه رو لایک کرد... نی نی یار مگه نمیتونه کاربریشو بترکونه؟ از کجا فهمیدن نی نی یارها؟

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
خیرنمیزارم

خوب نزار اينجا هم

ولي هر كي دوست داره ميزاره 

چكار ميخواد بكنه مگه اين همه عكس همه جا پره 

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي
2738

خاک تو سرت احمق... خجالت بکش... این چه کاریه میکنی.. با آبروی مردم بازی میکنی عقده ای

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
خوب نزار اينجا هم ولي هر كي دوست داره ميزاره  چكار ميخواد بكنه مگه اين همه عكس همه جا پره&nb ...

دگع بعضیا دوس ندارن کسی برداره عکسشو

این عکس نه ولی چون شبیه چشمام بود گذاشتم. چندتا خواهریم چشمامون همین رنگه. 

چ خوشرنگه چشاتون گلم... 

2706