2737
2734

بچه ها شوهرم میگه کشک رو اصلا قاطی بادمجونا نکن و بذار سر سفره بریزیم رو بادمجون، میگه اینجوری خیلی دوس دارم

من تا حالا درست نکردم اینجوری

کسی اینجوری امتحان کرده؟ خوب میشه؟ قلق خاصی داره؟

میشه برای تموم شدن بدهیای مالی و خوشبختیمون صلوات بفرستی دوستِ مهربونم؟ 😍🌹💖💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بادمجونو باشعله کم سرخ کن که مغز پخت بشه بعد پیاز داغ درست کن یکم نعناخشک هم بهش بزن سیرم جدا رنده ک ...

گردو هم هست

آدم ها فکر می‌کنند؛ اگر یک بار دیگر متولد شوند، جور دیگری زندگی می کنند،شاد و خوشبخت و کم اشتباه خواهند بود. فکر میکنند میتوانند همه چیز را از نو بسازند، محکم و بی نقص!           اما حقیقت ندارد...                                                               اگر ما جسارت طور دیگری زندگی کردن را داشتیم،اگر قدرت تغییر کردن را داشتیم،اگر آدم ساختن بودیم،از همین جای زندگیمان به بعد را می ساختیم!
2728
بادمجونو باشعله کم سرخ کن که مغز پخت بشه بعد پیاز داغ درست کن یکم نعناخشک هم بهش بزن سیرم جدا رنده ک ...

من روغنش حیلی میشه گردوهم میزنم چیکار کنم روغن نداشته باشه 

جمله عباس معروفی وصف حال اینروزای خیلیاست:ما نسل بدبختی هستیم دستمان به مقصراصلی نمیرسد ازهمدیگرانتقام میگیریم!

مهم اینه شوهرت چجوری دوست داره ، اصلشو ول کن ، منم کشک قاطی دوست ندارم ، مامانم عالی درست میکنه ، اول بادمجونارو ورقه ای سرخ میکنه بعد فقط سیر داغ میکنه اصلا پیاز نمیریزه ، اب هم اصلا نمیریزه با گوجه حلقه ای میزاره بپزه ، بعد که پخت ، توی یه ظرف جدا سیرداغ و نعنا داغ درست میکنه توش زعفرون میزنه با کشک ، بعد کشک رو جدا میاره سر سفره

2738

من نصف بادمجونامو کبابی میکنم پوستشو میگیرم

نصف دیگشم سرخ میکنم و روغنشو میگیرم با کبابیا ساطوریش میکنم و با چند قاشق کره تفتش میدم سیر له شده هم میریزم(من سیر خیلی دوست دارم زیاد میزنم)بازم تفت میدیم 

کشک و با یه لیوان آب جوش قاطی میکنم و میریزم رو بادمجون نعناع خشک و گردو خرد شده(نه خیلی خرد که زیر دندون بیاد)نمک و فلفل میزنم 

نعناع داغ و پباز داغم جدا درست میکنم چون پیاز توش دوست ندارم جدا میزارم کلا