2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
الان‌بعد سه سال واسه اولین باره قهرکردیم و مقصراون‌بود الان دارم بال بال میزنم زود بیاد اشتی‌کنیم.نم ...

من میرم جفتش می‌خوابم یا میشینم تو بغلش ولی با حالت قهر ... اونم کلی منت می‌کشه باهاش حرف بزنم

رابطتون سرد نمیشه؟ قهر طولانی نمیشه؟

نه. ب من باشه ک پیش قدم نمیشم. اما همسرم نمیزاره ب دوساعت برسه قهرمون

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
واقعا؟🤔اخه خیلی لجبازو مغروره😭حتی‌اگ‌حق‌بامن‌باشه‌بازم خودش قهرمیکنه 

عیب نداره...یکم عشوه و ناز😁😄

نسیم را گفتم،اگر حقیقت خورشید را حجابی هست، همیشه در پسِ هر ابر، آفتابی هست، همیشه پشت دیوار های بلندِ نومیدی،امید هستو افق های بی کران روشن🤩
2738
باهاش حرف‌نزنم‌ینی؟فقط‌عشوه بیام؟

آره...اول آرایش کن و لباس خوشگل بپوش... بعد همینجور زییر چشمی و با ناز بهش نکاه کن... 

نسیم را گفتم،اگر حقیقت خورشید را حجابی هست، همیشه در پسِ هر ابر، آفتابی هست، همیشه پشت دیوار های بلندِ نومیدی،امید هستو افق های بی کران روشن🤩
چطوری؟من طاقت ندارم نهایت یه شب قهر باشم بعد اگه خودمم قهر کنم نارحتمم کرده باشه  باز میرم طرفش ...

همیشه وقتی یه بحثی پیش میومد خیلی خودشو دست بالا میگرفت و مغرور بود

یک سال اول همش من میرفتم واسه آشتی

اما دیدم نمیشه اون مقصر باشه و من پیش قدم بشم.

یبار که قهر کردیم اصلا پیش قدم نشدم شد تا یک هفته هم حرف نزدم 

دیدم خودش اومد

باید طاقت داشته باشی من خیلی سختم بود روزا هم تنها بودم هم صحبتم فقط اون بود اما خب بالاخره جواب گرفتم.

اما یچیز و بگم که تو دعوا من هیچ وقت بد حرف نمیزدم که مقصر بشم توهین آخر و اون میکرد و اون عذاب وجدان میگرفت

اگه من حرف بد بزنم که خودم از دلش در میارم.

.
2706