2726

شوی😁

افرادی هستند که مدام به حرف زدن ادامه می دهند بدون آنکه بدانند درباره چه و چرا صحبت می کنند، آنها به حرف زدن ادامه می دهند چون نمی توانند متوقف شوند، اگر از چرندیاتی که از ذهنتان می گذرد اندکی آگاه شوید و بدانید که واقعا چیزی برای گفتن وجود ندارد در سخن گفتن تردید می کنید، درباره سکوت نگران نباشید، به این دلیل نگران سکوت هستید که همه‌ی جامعه در حال حرف زدن هستند و شما هراس دارید، اما اگر درک کنید که سکوت واقعا چیست، چیزی پر ارزش برای گفتن خواهید داشت، اگر در سکوت خود عمیق شوید، کلامتان دیگر کلماتی تو خالی نخواهد بود، بلکه شکوه درونی تان را بیان می کند.@naghmegi

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شوهرم

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2728

اکثرا من چون اگه اشتبا از اونم باشه یه جوری رفتار میکنه و حرف میزنه همیشه مقصر من میشم 😐😐😐😐

خداجونمم  به امید ت هر چی به مصلحتمه برام پیش بیاد خودمو  میسپارم به تو ❤️

الان‌بعد سه سال واسه اولین باره قهرکردیم و مقصراون‌بود الان دارم بال بال میزنم زود بیاد اشتی‌کنیم.نمیخوام‌من‌برم منت‌کشی چون مقصرخودش بود.نمیدونید چیکارکنم‌ک بیاد منت‌کشی؟😣

اوایل من اما دیگه ترکش دادم اون میاد واسه آشتی

چطوری؟من طاقت ندارم نهایت یه شب قهر باشم بعد اگه خودمم قهر کنم نارحتمم کرده باشه  باز میرم طرفش میرم بغلش

خداجونمم  به امید ت هر چی به مصلحتمه برام پیش بیاد خودمو  میسپارم به تو ❤️
الان‌بعد سه سال واسه اولین باره قهرکردیم و مقصراون‌بود الان دارم بال بال میزنم زود بیاد اشتی‌کنیم.نم ...

باز ناز جلوش راه برو، لباس خوشگل بپوش و آرایش کن... مطمئن باش میاد

نسیم را گفتم،اگر حقیقت خورشید را حجابی هست، همیشه در پسِ هر ابر، آفتابی هست، همیشه پشت دیوار های بلندِ نومیدی،امید هستو افق های بی کران روشن🤩
2706