2737
2734
عنوان

امشب ده نفر مهمون دارم

320 بازدید | 25 پست

از ساعت چهار پاي گازم .مردم از خستگي.چرا يكم شعور ندارن زن باردار فقط بايد استراحت كنه

گاهي اوقات خسته ميشم از بچه داري،كلافه ميشم از بيداري هاي شبانه،دست تنها تو ي شهر غريب كه هيچكسو نداري بياد تا پيشت احوالت رو بگيره داغونم ميكنه،(اما)مهم اينه كه پسرم حالا تو بغلمه،همدم تنهايي هامه*****خدايااااشكرت*****تيكر بارداري دوممه💞خداياشكرت💓

چرا به خودت سخت گرفتی 

یه غذای ساده درست میکردی

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

اقواممون...شويدپلو و ماهي...مرغ..شامي

گاهي اوقات خسته ميشم از بچه داري،كلافه ميشم از بيداري هاي شبانه،دست تنها تو ي شهر غريب كه هيچكسو نداري بياد تا پيشت احوالت رو بگيره داغونم ميكنه،(اما)مهم اينه كه پسرم حالا تو بغلمه،همدم تنهايي هامه*****خدايااااشكرت*****تيكر بارداري دوممه💞خداياشكرت💓
ماشالا چقدرم ریلکس اومدی نی نی سایت تاپیک زدی من بودم الان خودمو به در و دیوار میکوفتم😄

ديگ خسته شدم اومدم روي مبل برا خودم افتادم😂

هنوز داری حرص میخوری ! همسایه نیومد کمکت ؟ از شوهرتم کار بکش ..یکم اذیت شه اونم

همسايم خدا خيرش بده اومد

كلي كمك حالم بود

2706