2737
2734

واس خستگی و بیحالی یا کلا چیزای دیگه کسی ازاین روش نتیجه گرفته؟

به اسمم توجه نکنین اکانت خودم نیس😂🎈

ازمایش بده ک ببینی چته عزیزم

بعد میری دارو میگیری

حجامت کن.تقویتی بخور

تیکر ی سالگیه دختر گلمه 👇👇👇👇👇👇                خوش امدی عشق مامان و بابا  😍                              چقد خوشحالیم از بودنت 😊                                     دختر قشنگمو بعد ۴ سالو خورده ای ک منتظر بودیم حتی میکرو هم کردیم.ولی منفی شدبطور طبیعی ب لطف خدا باردار شدم  ...از خدا ناامید نشید دوستای عزیزم..تا خدا نخاد نمیشه..                                    فقط ارامش داشته باشید🥰                                            

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
دادم آمپولم زدم حل نشد الان فقط همین راه مونده

یه مشکل زنانه داشتم حل شد

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2738
کیست چی  چقد میخوردی بعد ازمایش و سونو دادی

کیست تخمدان سایزش 6*4 و 3.5*5 بود کلی دارو جواب نداد قرار ب عمل شد ک ی نفر بهم گفت ضرر ک نداره حالا اینم بخور بعد عمل کن منم خوردم تقریبا یک ماه بعد هر دو سایزش تو سونو نصف بود ادامه دادم تا سه ماه ک کلا از بین رفت دو ماه بعد از قطع مصرف خدا پسر نازنینی بهم هدیه داد

چون مربوظ د ب نه سال پیشه جنس کیست رو یادم نیست فکر کنم فیبرو کیستیک ی همچین چیزی یادمه

بچه دار شدنم خوش مزه تر ود😇 اولش مزه آب تنباکو میداد ولی دیگه عادت کردم اگه تسروئیدت مشکل داره حت ...

نه کمبودB12دارم آمپول مخصوص داره ک خارجیش گیر نمیاد ایرانیشم اثر نداره

به اسمم توجه نکنین اکانت خودم نیس😂🎈
دادم آمپولم زدم حل نشد الان فقط همین راه مونده

خوب ازمایشت خوب بود؟

چ مشکلی تو ازمایشت بود؟

تیکر ی سالگیه دختر گلمه 👇👇👇👇👇👇                خوش امدی عشق مامان و بابا  😍                              چقد خوشحالیم از بودنت 😊                                     دختر قشنگمو بعد ۴ سالو خورده ای ک منتظر بودیم حتی میکرو هم کردیم.ولی منفی شدبطور طبیعی ب لطف خدا باردار شدم  ...از خدا ناامید نشید دوستای عزیزم..تا خدا نخاد نمیشه..                                    فقط ارامش داشته باشید🥰