2737
2734
عنوان

شوهرن ترامادول میخوره دم ب دقیقه هم سرمن داد میزنه کم اوردم

| مشاهده متن کامل بحث + 612 بازدید | 55 پست
از چی میترسی مگه خداس عمرت دست اونه ک میترسی بچه داری؟ تا نداری جونت و بردار برو  ی عمر با ا ...

وای نه فکرشم برام سخته بچه ندارم ولی عاشقش که هستم

خدایا من و عشقمم زودی  مامان و بابا کن😞  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
از کی اینجوری شد 

نمیدونم که من از ماه رمضون میفهمم میخوره دقیق جوابمو نمیده .وقتیم میپرسم میگه نمیخورم .ببخشیدا زود ا ن ز ا ل ی داره ولی هروقت ک میاد سمتم میبینم دیر شد ازاونجا میفهمم خورده .میپرسمم میگه اره امروزو خوردم😔

😔😔😔😔هفت سال موندم پاش هفت سال بچگیمو نوجونیمو پاش دادم .اخر سر ۴ ماهه عروسی کردیم اینم از شانس م ...

متاسفم عزیزم 😔ولی انتخابت اشتباه بوده یا کمکش کن درست شه یا رهاش کن وگرنهوقتی پیر شی افسوس میخوری که چرا از هفت سال نگذشتی و کل عمرتو ریختی به پاش ...ببین یه معتادو اوردن تی وی گفت اگه زنم همون اوایل روی خوش بهم نشون نمیداد و میرفت خونه باباش و دادخواست طلاق میداد من الان تا خرره غ ق مواد نبودم چون اون موقع راه رهایی داشتم ولی الان نه ...به نظرم به خاطر عشقتونم که شده از هر طریقی وادارش کن به ترک 

ببين اگه نميتوني جدا شي برو يه كاري كن يه حرفه اي ياد بگير پول در بيار سعي كن مستقل شي بد برو اگه خو ...

سعیمونو میکنیم ترکش بدیم 😔

2738
ترا ک مهربون میکنه

😂😂

در جهــان هستـے ،دقیقا همونجـا ڪہ نشستے :یادبگیـر و با اینـ عقیدهـ رشد و تلقے کنـ کـہ *انســــــــان* واقعے باشے ،انسان واقعے بودنـ بہ اینـ معنا نیستــ ڪہ چـادر مشکے سر کنے ،تسبیحـ بگیرے دستتـ و توجامعہ خودتو بہ دیگرانـ اثباتـ کنے ، سحر و شامـ درپیشگاہ الله خمـ و راستـ بشے درصورتے ڪہ معانیشو مورد توجہ قرار ندادے و درڪش براتـ سخت باشہ •••• انسانـ واقعے یعنے :اینقد وجدانـ داشتہ باشے تادلیو نشکنے ، غیبتـ همـ جنستو نکنے ، تهمتـ ناروا نزنے ، قضاوتـ بیجا نکنے ، شبانہ روز زندگیتو بہ دخالتـ درزندگے دیگران نگذرونے ،  زشت روی ، خوشگل روی ،کوتاه و بلندے ، ثروتمند، فقیرے را دیدے بہ تمسخر نگیرے ، دل مظلومیو شاد کنے ،باطنـ و ظاهرتـ یکے باشہ ، کار خیرے میکنے همجا جـــار نزنے ، بخششـ اونمـ بخاطر خدا داشتہ باۺے ، حسدورزے نکنے، بخاطر حرفـ مردمـ زندگے نکنے و....خلاصہ شبـ کہ سرتو میزارے روے بالشتـ راضے باشے ازخودتو وجدانتـ √آره انسانـ واقعے بودنـ یعنے خــدا ازتـ راضے باشہ و خنده رو بہ لباے امامـ زمانمونـ بیارے ❤❤❤
متاسفم عزیزم 😔ولی انتخابت اشتباه بوده یا کمکش کن درست شه یا رهاش کن وگرنهوقتی پیر شی افسوس میخوری ک ...

بنظرتون ب بابام و باباش  بگم ؟زیاد پیشرفت نکرده ولی خاله هام از رنگ و روس فهمیدن ـحتی شوهر خالم گفته این چرا رنگش اینجوریه

بنظرتون ب بابام و باباش  بگم ؟زیاد پیشرفت نکرده ولی خاله هام از رنگ و روس فهمیدن ـحتی شوهر خالم ...

به خودش بگو کمکت میکنم ترک کنی نزار بقیه بفهمن دیدی اهمیت نداد اولین قدم پدر خودت و پدرشو یه جا جمع کن و در میون بزار باهاشون 

2706