2737
2734

بچه ها

شوهرم مهربون و قدرشناسه

ولی به نظافت خیلی حساسه، مثلا وقتی میبینه روی هود آشپزخونه خاک نشسته یه نگاهی به هود میندازه، واضح بهم نمیگه ولی من میفهمم

یا مثلا شبا دیر شام میخوریم، ظرفا رو میذارم صبح میشورم

بعضی وقتا به شوخی اذیتم میکنه و میگه شلخته ای

البته همیشهههه دو وعده غذای کامل و خوب درست میکنم، کیک و شیرینی هم زیاد میپزم، خیلی دوس داره، به نظافت خودمم خیلی میرسم ، شوهرم میگه همش تو حمومی، ولی برا خونه حال ندارم هی مرتب کنم 😩

شوهرای شمام حساسن؟

میشه برای تموم شدن بدهیای مالی و خوشبختیمون صلوات بفرستی دوستِ مهربونم؟ 😍🌹💖💙

نه 

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نه اینجوری کنه میگم لطف کن خودت تمیز کن😶

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
2738
نه اینجوری کنه میگم لطف کن خودت تمیز کن😶

منم میگم، اونم میخنده هیچی نمیگه

خودم قبول دارم یکم بی نظمم اما خو حال ندارم 😩😅

میشه برای تموم شدن بدهیای مالی و خوشبختیمون صلوات بفرستی دوستِ مهربونم؟ 😍🌹💖💙

نه نمیگه و اصلا براش مهم نیست اینکه‌ گیر نمیده خوبه ولی خودش رعایت نمیکنه من هی جمع میکنم..امروز حالم بده چند تا چیز باید جمع شه ّگم بهش جمع کن بلد نیست..البته الان باشگاه نیومده

پسر گلم خوش اومدی👪برای سلامتی محمد حسینم  یه صلوات مهمونم کنید

اره از اول عادت کرده همه جا مرتب باشه از سرکار میاد همه جا باید مرتب باشه .من اگه خودم چندروز تو خونه تنها باشم هیچی بهم نمیریزه اما شوهرم وقتی میخایم بریم بیرون سشوار یه طرف پیرهناش یه طرف شلواراش یه طرف اسن یه وضعی😑😑😑

شوهر من که فوق العاده تنبله اگه بیاد ببینه رو هود خاک یا چربیه یا مثلا رو کابینت یکم به هم ریخته شده  خودش دستمال برمیداره تمیز میکنه یا هودو باز میکنه میبره تو حیاط چربیشو میشوره  تا حالا هم به من به خاطر نظافت نه گیر داده نه اعتراض 

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭
2706