2737
2734
عنوان

شاید مسخره باشه ولی من دارم زار میزنم😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 744 بازدید | 39 پست

خوب حالا سر یکم ماکارونی اضافه اعصاب مامانتو به هم نمیریختی حتما تو هم زیاد غر غر کردی...اگه جلوی خودتو میگرفتی الان به جای زار زدن داشتی سالاد ماکارونی می‌خوردی گیرم با یکم ماکارونی اضافه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اوه اون بابای منه..... 

من دارم با آرامش غذا درست میکنم یهو سرو کلش پیدا میشه از بیرون اومده مستقیم میاد اشپزخونه در قابلمه ها رو یکی یکی باز میکنه هم میزنه انگار دوساعته اون داره کار میکنه بعد خراب میکنه میرع

2728
😂😂😂😂 مامان منم میاد یه کاری میکنه میره میگم اگه میخوام من درست کنم بزار تا تهش با خودم باشه

اوف آره بابا همیشه با ما دعوا میکرد ک تو غذا درس کن اون یکی جارو کنه یکی ظرف بشوره خودش میشست هیج کار نمیکرد

بعد ک مثلا میرفتی با عشق برا خودت یه غذای خوشمزا درس کنی میومد یه حرکت میزد گنننند میزد توش میرفت😐

تیکر به وقت سزارین😁😊زاییدم😃حالا تیکر به وقت یکسالگی دخترم❤
یکم غر زدم نمیدونستم میخاد اینطوری کنه

دختر منم همینه.میاد تو اشپزخونه اعصاب منو بهم میریزه دخالت میکنه تو اشپزی

همیشه یا دستم‌میسوزه یا یه چی میشکنه.. 

حضرت زین العابدین ع فرمودند: فردای قیامت خداوند مقامی به عمویم ابالفضل عنایت کند همه شهدا حسرت ببرند ب مقام ابالفضل
2738

عزیییزممم 😂😂😂😂😂

مامانت عین بابای منه😂😂😂

ایشالا نذری واست بیارن😂😂😂

همیشه که با کارای بدمون نیست که مردم آزار میدیم بعضی وقتا با کارای نکردمون اذیتشون میکنیم...
نمیدونم چرا اینطوریم  یه شب دلم شیرینی میخواست زدم زیر گریه ساعت 11 شب رفتم شیرینی خریدم بعض ...

شبه ویاره

منم مجرد بودم چن بار اینجوری شدم

حامله شدم ک اصا داغووون یبار همسایه مامانم جوج درس کرده بودن بوش خورد بهم انقد گریه کردم😂 شوهرم رفت برام خرید

تیکر به وقت سزارین😁😊زاییدم😃حالا تیکر به وقت یکسالگی دخترم❤

وای مادر منم وقتی استرس میگرتش گندمیزنه.شب خواستگاریم بس که استرس داشت ته موزارو خواست از اون ساقه جدا کنه(دسته بود خواست یکی یکی کنه) پوست ته همشون رو کند.وای نمیشد دیگه بریم بخریم چون دیر وقت بود و اونا رسیدن.

امضا ندارم.انگشت هم نمیزنم چون از لک جوهر روی انگشتم بدم میاد🌚
2706