2726
عنوان

علایم سکته مغزی

386 بازدید | 17 پست

بچه ها هر کی چیزی میدونه کمک کنه

من مامانم یهو زبونش حالت بی حس شده نمیتونه خوب صحبت کنه. کسی تجربه داشته داشته؟ ممکنه علایم سکته باشه؟

اگه دنبال عشق و توجهی، اگه دنبال یه رابطه خوبی......... اول با خودت وارد رابطه عاشقانه شو. خودتو بغل کن، به خودت اهمیت بده، برا خودت کادو بگیر، خودتو سورپرایز کن، خودتو دوست داشته باش ❤️ راز اینه: اول باید خودت عاشق خودت بشی ❤️😊❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه دنبال عشق و توجهی، اگه دنبال یه رابطه خوبی......... اول با خودت وارد رابطه عاشقانه شو. خودتو بغل کن، به خودت اهمیت بده، برا خودت کادو بگیر، خودتو سورپرایز کن، خودتو دوست داشته باش ❤️ راز اینه: اول باید خودت عاشق خودت بشی ❤️😊❤️
2728

بابام خیلی بیخیاله میگه چیزی نیس  

سردرده بسیارشدید

عامو جونی خسمه اگ تو جوابتون طولش دادم درک کنین خیلی انرژی میخوا ک تایپ کنی خعلیاااا🤦‍♀️دعوا نکنین عیبه ینی توهر تاپیکی رفتم پاک جر بی چتونه عامو چتووونه🤨
سریع ببرید اورژانس خیلی مهمه اقدام سریع. الان نشستی داری از نی نی سایت کمک میگیری!!!

دست من نیس ک بابام میگه نمیخاد چیزی نیس  

خدا

خ   خنده

د   دستها

ا   الفبا

همیشه خدا رو یادتون باشه

بگید بخنده، اگه یکطرفه خندید سکته ست

بگید دستهاشو ببره بالا، یکیو برد یکیو نتونست ببره سکته ست

الفبا رو بگه، اگه نتونست مشکوک به سکته ست

خدا رو چک کن باهاش

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 

الان میخایم ببریمش دکتر

2706