2737
2739

لطفا و لطفا

وقتی وضع مالی خیلی بدی دارید بچه دار نشید

وقتی رابطتون در وضعیت خیلی بدیه برای درست شدن اوضاع بچه نیارید که اینده اونو خراب کنید

وقتی چهره خودتون و همسرتون خیلی بده برای بچه دار شدن از تغذیه درست استفاده کنید برای چهره اش

وقتی سنتون بالاست بچه نیارید اون بچه نیاز به ی پدر مادر جوون و باحوصله داره نیاز به کسی داره که درکش کنه 

وقتی اقدام کنید که اون بچه دوستی توی اشناها داشته باشه نه اینکه هیچکس نباشه

و خیلییییییییییییییییی وقتی های دیگه .........

یاسمن ملقب به یاسی😍🌼کوچکترین عضو سایت😁میشه برای رسیدن به اهداف و خواسته هام ی صلوات بفرستی؟😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چشم ازاین به بعددقت میکنیم امردیگه ای نیست؟😓

خدایاممنونم بابت معجزه ی قشنگت😍امیرحسین مامان زودبیافدای دست وپای کوچیکت بشه مامان الهی،خدایاتوروبحق پنج تن دامن همه ی منتظراروسبزکن وحافظ نی نی من باش توروبخداییت وبزرگیت قسم میدم،هیچ زنی وبابچه امتحان نکن😆اگه خواستین ی صلوات برای سالم بدنیااومدن نی نیم بفرستین حاجت روابشین ایشالا😍😍😍💝😄😘
من یکی گوه میخورم یه روز بچه دار بشم

بلانسبت بابا 😅 خودتو فحش نده حرفت سَنَده😂

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭
2738
تو هی بیا اینارو بگو هرکی هرکاری دلش میخواد میکنه فقط خودتو خسته میکنی

نه شاید کسی به این چیزا فکر نکنه ولی الان با این تاپیک بهش فکر کنه

یاسمن ملقب به یاسی😍🌼کوچکترین عضو سایت😁میشه برای رسیدن به اهداف و خواسته هام ی صلوات بفرستی؟😊

بگو وقتی بچه دار شین که خودتون بزرگ شده باشین نه زیر ۲۰ 🤭😑😑

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭

من ۳۵ سالمه تازه بچه دار شدم‌. شما در شرایطی نیستین که دستور بدین کی در چه سنی بچه دار شه. یعنی به شما ربطی نداره.لطفا دست بذارید روی کلاه خودتون که باد نبره. بودن کسانی که تو سن کم بچه دار شدن تو سن بالاتر بچه شون رو از دست دادن

مـن هـمانی ام که بی تو...پای تمام دوست داشتنهایم ایستاده ام...🥺
2706