2737
2734
عنوان

کسی که درک بالایی داره کیه؟

149 بازدید | 14 پست

خودتون یا یکی از اطرافیانتون؟

چیکار میکنید یا میکنه که میگید حس و حال طرف مقابل و افکار شو خوب میتونه بفهمه و خوب عکس العمل نشون بده؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اول از داستانای مشابه خودت حس همدردیشو فعال میکنی بعد دلداری و بعد راه حل منطقی

آره ولی اول باید بفهمه تو دل طرف چی میگذره ، و درست ترین برداشت رو از ذهنیت و حرف طرف داشته باشه؟ و درمقابل مجبور نباشه هی شفاف سازی کنه که مبادا طرف حرفشو اشتباهاتی برداشت نکنه

2738
من قبلا درک شدیدا بالایی داشتم حس میکنم کمتر شده شاید چون خودم دیگه نمیخوام

ایول آره اینکه آدم خودش از ته دلش بخواد میتونه درک کنه و جبهه گیری نکنه در غیر اینصورت در مقابل فهمیدن مقاومت رمیکنه

یعنی خوب میتونی به خودت مسلط باشی و طرف مقابلت رو هم درک کنی و عملکرد جذابی از خودت نشون بدی 

اره تقریبا

اوایل اصلا اینجوری نبودم

ولی کم کم یاد گرفتم تو موقعیت درست عکس العمل نشون بدم 

Don't ever let someone tell you, you can't do something. Not even me. You got a dream, you got to protect it. People can’t do something themselves, they want to tell you you can’t do it. You want something, go get it. Period.
چیز سختی نیست باید شنونده خوبی باشی و وقتی از درداش میگه اونارو کوچیک و بی ارزش نشون ندی و بفهمی این ...

آره گذشته و توان اون فرد شاید پایینه ، بنظرم برای درک بالا داشتن باید درون خود ادم ارامش برقرار باشه

2706