2726

دلم میخواد به این دهه هفتادیا و هشتادیا بگم دلبری با ساپورت و چکمه و ... کار سختی نیست 😒

هر وقت تونستین مثل زمان ما با سیبیل، دماغ عمل نکرده، مانتو بنفش پیچ اسکن اپل دار، آستین خفاشی، دلبری کنی و شوهرتم واست غش کنه ... اونوقت میشینیم با هم در مورد بقیه ی معیارها حرف میزنیم 😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اونایی ک واستون غش میکردنم آخه لنگه خودتون بودن 

گاهي گمان نميکني ولي خوب ميشود_گاهي نميشود که نميشود که نميشود_گاهي بساط عيش خودش جور ميشود_گاهي دگر تهيه بدستور ميشود_گه جور ميشود خود آن بي مقدمه_گه با دو صد مقدمه ناجور ميشود_گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است_گاهي نگفته قرعه به نام تو ميشود_گاهي گداي گدايي و بخت با تو يار نيست_گاهي تمام شهر گداي تو ميشود

والا دهه شصتیای ک ما میبینیم بیشتر از ما هفتادیا ب خودشون میرسن و سانتال مانتال ترن

بعدشم اون مانتو خفاشی هم اون زمان خیلی خفن بوده شاید بیشتر از چکمه و روپوش الان  

وتب مانتو اپل دار😅😅😅😅😅😅الان یادم میفته میگم من چجور میپوشیدم اونارو اخه

اخه همینا بود نمیپوشیدی چی میپوشیدی ؟ هر دهه یه چیز مده بخدا الان بعد چندین سال میبینی دوباره مانتو اپل دار مد میشه و میپوشی زمونش اینه مگه الان شلوار دمپا گشاد زمان بابا مامانا مد نشد همه خریدیم الان ابرو پهن مده یه دهه دیگه میگم دهه ۷۰ این چی بود ابروهاتون مثله کتلت🤣🤣یا بینیاتون مثله پره کولر ابی نوک هوا😃😃