2703
2553
عنوان

کدبانو ها شام چی دارید

| مشاهده متن کامل بحث + 608 بازدید | 63 پست

گذاشتم یخ گوشت باز شه

لازانیا درست کنم

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
سوپ برنج  یه سوپ مَن در آوردی  متشکل از برنج نیم دونه و سیب زمینی نگینی و آب مرغ و یکم سب ...

ما به این میگیم‌سوپ مریض 

ینی وقتی یکی سرما میخوره ازینا واسش میدرستیم

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته
2714
ما به این میگیم‌سوپ مریض  ینی وقتی یکی سرما میخوره ازینا واسش میدرستیم

دخترای من میگن سوپ برنج  

خیلی هم دوسش دارن 

هروقت میگم شام چی درست کنم میگن سوپ برنج

آخرش نفهمیدم،وقتی به ماخوش میگذره،چرا عقربه های ساعت هیجان زده میشن؟!!
من تازه از سر کار اومدم اما مامرونی از دیروز و اش از پریروز دارم 😋

عزیزم میشه بپرسم کارت چیه

راضی هستی از شاغل بودن 

به کارات می‌رسی 

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته
منزل مادر همسر خورشت بامیه و بورانی بادمجان

به به چه شود 

عاشقشونم😋😋😋

2706