2737
2734
عنوان

ازدواج تو ی شهره دیگه و فاصله گرفتن از فامیل

| مشاهده متن کامل بحث + 409 بازدید | 62 پست
من تحت هیچ شرایطی نمیتونم از مامانم دور شم واسه همینم تا حالا موقعیت های زیادی رو رد کردم. فامیل رو ...

چجور قطع رابطه؟منم میخوام مادرم نمیزاره!میگ خانواده من ادمای خوبی ان فلان هی طرفشونو میگیره.خودت تنهایی نمیری خونشون؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا اونو شایدبتونم...بعدا.منظورم رهایی از دست فامیلاس..اخه بعضیا میگن خریته رفتن ب شهردیگ..فلان.من ...

هیچ خریتی نیست 

توکه ازفامیلات فراری هستی  فقط میمونه مادرت اونم باخودت ببر

شوهرداری؟؟

ایشاالله اگه نداری یدونه خوب وبامحبتش گیرت بیاد

من الان بادوتا بچه گاهی دوست دارم برم شهردیگه ولی خب شوهرم میگه نمیخام غریبی بکشی بعدشم مامانم خیلی وابسته مابچه هاشه

2728
اگه مادرت تنهاست که همیشه دلتنگو نگرانی،از طرفی یه همسر خوب هم میارزه ادم باهاش بره یه شهر دیگه.

موافقم.فک میکنم شرایط مالیش جوری باشه ک بتونم مامانم وبیارم نزدیک ب خودم...

حالا اونو شایدبتونم...بعدا.منظورم رهایی از دست فامیلاس..اخه بعضیا میگن خریته رفتن ب شهردیگ..فلان.من ...

نه اصلااا ربطی نداره شوهرت خوب باشع همع چی حله.دختر عمه من رفت یک شهر دیگه متولد74 انقدر راضی با اینکه خیلی ددری بود همش بیرون و فامیل بازی.الانم میگه خوبه توصیه میکنه به همه

بهترین نیستم اما خودمم
2738
چجور قطع رابطه؟منم میخوام مادرم نمیزاره!میگ خانواده من ادمای خوبی ان فلان هی طرفشونو میگیره.خودت تنه ...

مادر منم میگه ولی مگه به گفتن مادرهاست؟

من کلا خونه هیچ کدوم از اقوام نمیرم چه پدری چه مادری

تو اینستام درخواست فالوشون رو قبول نمیکنم باهاشون ارتباط نمیگیرم.

پدر و مادر فقط میتونن ازم بخوان باهاشون برم مهمونی مثلا ولی نمیتونن مجبورم کنن که فقط میتونن درخواست کنن که منم قبول نمیکنم بچه که نیستم ۲۲ سالمه.

اتفاقا موقعیت پیش بیاد بری ی شهربزرگ و خوووب, نرفتن خریته

جدی؟😍😍اخه منم تک بچم هیچکسم ندارم ازفامیلم بیزار..دوستم یکی دوتا دارم.وابستگی ب این شهرستان ندارم.میگم شرایطم برا رفتن جوره انگار.من نرم کی بره؟طرف کلی خواهرو فامیل دوس داشتنی داشته باشه معلومه ک دوس نداره بره..طبیعیه

من شش ساله از خانوادم جدا شدم

۱۲۰۰ کیلومتر فاصله س... گاهی عجیب دلم میگیره

اگر خانواده شوهرم بهتر بودن سختیش،کمتر میشد.. اما حیف که...

اگه وابستگی نداری و خانواده طرفت خوب باشن میتونی تجمل کنی

‏کرونا تموم شد بمن نگین میای بریم بیرون یانه فقط لوکیشن بفرستین
من از خانواده دورم  برام سخته بخصوص از وقتی حامله شدم  اولا ک همش گریه میکردم الان هم ک ...

دقیقا سخت ترین قسمتش حاملگی وبچس..چون کسی نیس کمک کنه بزرگش کنی...منم ب ذهنم همین تیکش سخت میاد بقیش راحته

2706