2703
2553
عنوان

ازدواج تو ی شهره دیگه و فاصله گرفتن از فامیل

| مشاهده متن کامل بحث + 409 بازدید | 62 پست
من ک اصلااااااا دوس ندارم تو شهر خودمون باشم... یکی از ملاکای ازدواجم زندگی تو یه شهر دیگه س

واقعا؟ایول.منم.ازشر فامیل خلاص شدن نعمتیه..خیلی منفی ان.باید ی تاپیک جدا بزنم برااونا خخخ.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

غربت سخته.من ک توی شهر دیگ زندگی میکنم دلم برای شهرم آب و هواش غذا های محلیمون اصلا لهجه مردم شهرم تنگ میشه.ولی خب یکی از دخترای اقوام مثل من راه دوره ولی میگه اصلا سختش نیست.بستگی ب شخص داره

الهم صلی علی محمد و آل محمد و علی اهل بیته
2720
حالا اونو شایدبتونم...بعدا.منظورم رهایی از دست فامیلاس..اخه بعضیا میگن خریته رفتن ب شهردیگ..فلان.من ...

اتفاقا موقعیت پیش بیاد بری ی شهربزرگ و خوووب, نرفتن خریته

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
واقعا..پشیمون نیسی؟؟؟سخت نبود؟

نه. چون همسرم مرد خوبیه و خیلی عاشق همیم سخت نیست.

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

من از خانواده دورم 

برام سخته بخصوص از وقتی حامله شدم 

اولا ک همش گریه میکردم

الان هم ک ۱ سال و خردی گذشته هنوز همینه 

ولی دیگه زندگیمه چ کنم 

البته همسرم خیلی هوا مو داره 

خداوند دختر ها را آفرید تا گل ها بی نام نمانند 😍🌹مریم من دختر نازم🌹😍خدایا شکرت 😍
2714

من هم از زادگاه قشنگم دورم اما باید برای مستقل شدن از خیلی چیزها گذر کنی وابستگی نمیذاره پیشرفت کنی 

بببین من عاشق داداشامم یعنی دیوونشونما شب رفتنم انقدر گریه کردم تو فرودگاه که همه با تعجب نگاه میکردن اما چاره چی بود باید میرفتم الانم دلتنگشون میشم اما نمیشه تا اخر عمر اینطور بود 

اگر موقعیت مناسبیه برو دلتنگی داری اما پیشرفتت شیرین تره

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏

حالا مگه فامیل چیکارمیکنه که ازشرشون خلاص شدین؟😐خوب رفت امد نکنین..اونقدر مهمه که ۱۰۰۰کیلومتر دور میشین؟😣

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
مشهد رفتی التماس دعا عزیزم    

محتاجم ب دعا گلم...

💙

عزیزم من تجربشو نداشتم ولی یه خواستگار دور داشتم که چون به خونوادم بخصوص مامانم وابسته بودم نتونستم ...

خواستگار تو هرچی خوبان دارند این همه رو یه حا داشته

کریستینا68هستم.به دلیلی که من بی اطلاع هستم کاربری قبلیم تعلیق شده😊
2706