2410
2553

دوس دارم با ی تیر2نشون بزنم..اگ ی خواستگارخوب از شهردیگه داشته باشین می ارزه باهاش برین؟دلتنگ نمیشین؟ینی ازنظر وابستگی واینا...من فقط دلم برا مادرم تنگ میشه..پدرو خواهربرادر ندارم.کارمم انتقالی میگیرم.هم اینک ازدست فامیلام راحت میشم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714

عزیزم من تجربشو نداشتم ولی یه خواستگار دور داشتم که چون به خونوادم بخصوص مامانم وابسته بودم نتونستم البته اون آقا هم داخل روستا بودن و قرار بود همیشه اونجا بمونن و کنار خونه مادرش و خواهرش خونه میخواست بسازه و به شدت هم دهن بین و تحت تاثیر حرف مادرش بود و تفاوت فرهنگی داشتیم. به خونواده طرفت و فرهنگ ها توجه کن

بزرگترین اشتباهه زندگیتو‌ نکن 

من می گفتم شوهر کنم از محله ی مامانم اینا برم فضول زیاده 

کلا انقدر پشیمون شدم که نگو 

تازه مال من محله بود 

شما شهرو ببین چی میشه

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1

اگه مطمئنی اونیه که میخوای باهاش باشی دیگه چاره ای نیست باید بری. آدم به همه چی عادت میکنه فقط به شرطی که انتخابت درست باشه بعدا پشیمون نشی که هم خانواده رو از دست دادی هم شریک زندگیت اونی که میخوای نبوده.

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل   

اگه مادرت تنهاست که همیشه دلتنگو نگرانی،از طرفی یه همسر خوب هم میارزه ادم باهاش بره یه شهر دیگه.

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰

اشتباهه .بعدش میفهمی اشتباهه که دیگه فایده ای نداره

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
دلم میخواد ازشر فامیلام خلاص شم..اصلا دوسشون ندارم ازشون انرژی بدی میگیرم

من با این ک خیلییی ب خونوادم وابستم, اما بخاطر فامیلا ١۰۰۰کیلومترررر دور میشم ازشهرمون. شوهرمم مال ی استان دیگس.

کلا از شررررشون راحت شدممم

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2706