1373
1341

دوس دارم با ی تیر2نشون بزنم..اگ ی خواستگارخوب از شهردیگه داشته باشین می ارزه باهاش برین؟دلتنگ نمیشین؟ینی ازنظر وابستگی واینا...من فقط دلم برا مادرم تنگ میشه..پدرو خواهربرادر ندارم.کارمم انتقالی میگیرم.هم اینک ازدست فامیلام راحت میشم...

یکی دیگه از خصوصیات پوشک مای بیبی  تعویض آسان و راحت

برای تعویض پوشک پول-آپ به راحتی می تونین از دوخت کناری، پوشک رو پاره کنید و با استفاده از چسب دورانداز بهداشتی که در پشت  قرار داره اون رو بپیچید و دور بیاندازید.

برای اطلاعات بیشتر به اینستاگرام ما سر بزنید

1379

عزیزم من تجربشو نداشتم ولی یه خواستگار دور داشتم که چون به خونوادم بخصوص مامانم وابسته بودم نتونستم البته اون آقا هم داخل روستا بودن و قرار بود همیشه اونجا بمونن و کنار خونه مادرش و خواهرش خونه میخواست بسازه و به شدت هم دهن بین و تحت تاثیر حرف مادرش بود و تفاوت فرهنگی داشتیم. به خونواده طرفت و فرهنگ ها توجه کن

من تحت هیچ شرایطی نمیتونم از مامانم دور شم واسه همینم تا حالا موقعیت های زیادی رو رد کردم.

فامیل رو هم کلا باهاشون قطع رابطه هستم.

کسی که ریپلای میکنی توهین میکنی شعور پایین خودت و کسی که تربیتت کرده رو نشون میدی. به جای توهین سعی کن ادم باشی و بفهمی نظرات متفاوته و اینجا یه سایت عمومیه همه میتونن نظر بدن تو حق نداری کسیو از نظر دادن منع کنی .
1376

بزرگترین اشتباهه زندگیتو‌ نکن 

من می گفتم شوهر کنم از محله ی مامانم اینا برم فضول زیاده 

کلا انقدر پشیمون شدم که نگو 

تازه مال من محله بود 

شما شهرو ببین چی میشه

فقط 14 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1

اگه مطمئنی اونیه که میخوای باهاش باشی دیگه چاره ای نیست باید بری. آدم به همه چی عادت میکنه فقط به شرطی که انتخابت درست باشه بعدا پشیمون نشی که هم خانواده رو از دست دادی هم شریک زندگیت اونی که میخوای نبوده.

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل   

اگه مادرت تنهاست که همیشه دلتنگو نگرانی،از طرفی یه همسر خوب هم میارزه ادم باهاش بره یه شهر دیگه.

فقط 21 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بچه باس سالم و صالح باشه،فقط😊خوش اومدی دختر نازم😍

اشتباهه .بعدش میفهمی اشتباهه که دیگه فایده ای نداره

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
دلم میخواد ازشر فامیلام خلاص شم..اصلا دوسشون ندارم ازشون انرژی بدی میگیرم

من با این ک خیلییی ب خونوادم وابستم, اما بخاطر فامیلا ١۰۰۰کیلومترررر دور میشم ازشهرمون. شوهرمم مال ی استان دیگس.

کلا از شررررشون راحت شدممم

بعضی وقتا با گفتن جمله‌ی باشه تو درست میگی, از ساییده شدنِ مُخم توسط یه زبون نفهم حق بِجانب که همش حرف خودشه، جلوگیری میکنم🙈
1378
من ک اصلااااااا دوس ندارم تو شهر خودمون باشم... یکی از ملاکای ازدواجم زندگی تو یه شهر دیگه س

واقعا؟ایول.منم.ازشر فامیل خلاص شدن نعمتیه..خیلی منفی ان.باید ی تاپیک جدا بزنم برااونا خخخ.

غربت سخته.من ک توی شهر دیگ زندگی میکنم دلم برای شهرم آب و هواش غذا های محلیمون اصلا لهجه مردم شهرم تنگ میشه.ولی خب یکی از دخترای اقوام مثل من راه دوره ولی میگه اصلا سختش نیست.بستگی ب شخص داره

فقط 12 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم(گناهکار) و چگونه امیدم را از تو قطع کنم و حال آنکه تو تویی(بخشنده).میشه برای آرزو دلم صلوات بفرستین.
1339