2726
عزیزم کدوم شهرین؟

مشهد

افرادی هستند که مدام به حرف زدن ادامه می دهند بدون آنکه بدانند درباره چه و چرا صحبت می کنند، آنها به حرف زدن ادامه می دهند چون نمی توانند متوقف شوند، اگر از چرندیاتی که از ذهنتان می گذرد اندکی آگاه شوید و بدانید که واقعا چیزی برای گفتن وجود ندارد در سخن گفتن تردید می کنید، درباره سکوت نگران نباشید، به این دلیل نگران سکوت هستید که همه‌ی جامعه در حال حرف زدن هستند و شما هراس دارید، اما اگر درک کنید که سکوت واقعا چیست، چیزی پر ارزش برای گفتن خواهید داشت، اگر در سکوت خود عمیق شوید، کلامتان دیگر کلماتی تو خالی نخواهد بود، بلکه شکوه درونی تان را بیان می کند.@naghmegi

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنون عزیزم الان تو تاپیکت بودم... میرم میخونم... شوهرم ریر بار عمل نمیره😞

شوهرتو ببر دکتر بزار خود دکتر باهاش صحبت کنه

خدایاااااا شکرت بابت معجزه کوچولوت این لذت به دوسال انتظار میارزه 😍😍😍😍😍😍😍🎈🎈🎈🎈🎈🎈🤰🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻
ممنون که میفهمیم بخداخودم دارم اشک میریزم وتایپ میکنم‌ 

بمیرم برات.میفهمم تو این مواقع آدم نمیدونه کار درست چیه.میدونم تو مادری و هیچوقت دلت نمیاد یه مو از سر بچه ت کم بشه

2728
معلومه ایمانت به خدا خیلی کمه. خدا وقتی میده یعنی به صلاحه  

از کجا میدونی ایمانم ضعیفه مطمئن باش از شما خیلی قویتره.الان شمایی که قضاوت کردی خیلی مثلاا ایمانتون قویه.

بهترین نیستم اما خودمم
شوهرتو ببر دکتر بزار خود دکتر باهاش صحبت کنه

۵ تا دکتر رفته

۴ تاشون گفتن عمل... یکی گفته نه.  شوهرمم فقط حرف همون دکتر رو تکرار میکنه

افرادی هستند که مدام به حرف زدن ادامه می دهند بدون آنکه بدانند درباره چه و چرا صحبت می کنند، آنها به حرف زدن ادامه می دهند چون نمی توانند متوقف شوند، اگر از چرندیاتی که از ذهنتان می گذرد اندکی آگاه شوید و بدانید که واقعا چیزی برای گفتن وجود ندارد در سخن گفتن تردید می کنید، درباره سکوت نگران نباشید، به این دلیل نگران سکوت هستید که همه‌ی جامعه در حال حرف زدن هستند و شما هراس دارید، اما اگر درک کنید که سکوت واقعا چیست، چیزی پر ارزش برای گفتن خواهید داشت، اگر در سکوت خود عمیق شوید، کلامتان دیگر کلماتی تو خالی نخواهد بود، بلکه شکوه درونی تان را بیان می کند.@naghmegi
نه ولی خودم کارمیکنم بهترازنون زدن توخونمه که دخترم اینجوری فقط داره عذاب میکشه

اگه میتونی خودت بزرگش کنی سقطش نکن.گناه داره زندس.اگه قبل 4 ماه بود میتونسی الان ن.فقط اگه شوهرت بداخلاقه جدا شو بچه هات زجر نکشن.شاید زندگیت آروم شه بعدش بهش افتخار کنی ک نگهش داشتی

بمیرم برات.میفهمم تو این مواقع آدم نمیدونه کار درست چیه.میدونم تو مادری و هیچوقت دلت نمیاد یه مو از ...

خدانکنه ولی واقعامن توکارخودم موندم دیگه نمی خوام یکی دیگه روبدبخت کنم

از کجا میدونی ایمانم ضعیفه مطمئن باش از شما خیلی قویتره.الان شمایی که قضاوت کردی خیلی مثلاا ایمانتون ...

من طبق حرف خودتون قضاوت کردم. وقتی ایمان قوی باشه راضیه به رضای خدا و تسلیم حکمتش میشه نه اینکه تو کار خدا دخالت کنه و جون ی آدمو بگیره. و من هیچ وقت ادعا نمیکنم که ایمانم قویه 

خدایاااااا شکرت بابت معجزه کوچولوت این لذت به دوسال انتظار میارزه 😍😍😍😍😍😍😍🎈🎈🎈🎈🎈🎈🤰🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻
من اگه بگم همین چند ماه پیش چی دیدم هیچکی باور نمیکنه خانمی که سقط کرد... پدرش ... خواهرش ... زندگی ...

خدایی منم دیدم.پسرش فوت کرد در عرض دو سال شوهرش فوت کرد.یکی دیگه هم دیدم وقتی بچشو سقط کرد کلا زندگیش از هم‌پاشید پسره حافظ قرانش معتاد شد دخترش شوهر  داشت شد هرزه‌ی عالم شوهرش طلاقش داد. شوهره هم کلاهبرداری کرد رفت زندان زنو شوهر طلاق گرفتند زنه هم معلوم نیست کجاست هردفعه با یکی صیغه میکنه 

من واژینیسموس شدید داشتم و درمان شدم.دلم میخواد به هرکی که این مشکل بزرگ رو داره کمک کنم.اگه دوس داشتین درخواست بدین
شایدبخوام جدابشم واقعااینجوری به نفعشه

من نظر شخصیمو گفتم کلی. متاسفانه بعضیا خیلی ادای مومن بودن در میارن.چون دیدم که چه مشکلاتی واسشون پیش میاد وقتی به دنیا میان بدون بودن مادر یا پدر مگه چقدر میخوای زندگیتو بزاری اونم مردم قضاوتت کنن مردمی که عقلشون به چشمشونه.اگه سونو رفتی ضربان داره نکن دوتاشونو خودت بزرگ کن

بهترین نیستم اما خودمم
۵ تا دکتر رفته ۴ تاشون گفتن عمل... یکی گفته نه.  شوهرمم فقط حرف همون دکتر رو تکرار میکنه

ای بابا ،یکم با محبت راضیش کن

خدایی منم دیدم.پسرش فوت کرد در عرض دو سال شوهرش فوت کرد.یکی دیگه هم دیدم وقتی بچشو سقط کرد کلا زندگی ...

این مجازاتام واسه مابدبخت بیچاره هاست اگرنه انقدرادم خوشبخت اطرافم دیدن سقط کردن بدون ذره ای اب ازاب تکون خوردن

2706