2410
2553
دفعه بعد لطفا یه بسته ____ بخر جلوگیری کن 😐باور کن جلوگیری خیلی راحت تر از کشتن یه ادمه

قضاوت نکن خواهر

شاید پاره شده  

تیکر آزمونمه🙂لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستید❤ دنیای آرزوهام تو چشمای هیز تو نیست😎 ما را شکار کرد و بیافکند و برنداشت🙃
اره درصورتیکه توبارداری دوم اروم باشی نه منی که ازوقتی فهمیدم یه ساعتم بدونگریه نبوده

فقط توکل کن خدا خودش حواسش به همه چیز هست پس خودتو بسپار به خدا 

خدایاااااا شکرت بابت معجزه کوچولوت این لذت به دوسال انتظار میارزه 😍😍😍😍😍😍😍🎈🎈🎈🎈🎈🎈🤰🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اره درصورتیکه توبارداری دوم اروم باشی نه منی که ازوقتی فهمیدم یه ساعتم بدونگریه نبوده

نه خواهر من آروم نبود... زندگی من له مشکل برخورده بود... همش گریه میکرد... و زندگی خودشم که جای خودش

افرادی هستند که مدام به حرف زدن ادامه می دهند بدون آنکه بدانند درباره چه و چرا صحبت می کنند، آنها به حرف زدن ادامه می دهند چون نمی توانند متوقف شوند، اگر از چرندیاتی که از ذهنتان می گذرد اندکی آگاه شوید و بدانید که واقعا چیزی برای گفتن وجود ندارد در سخن گفتن تردید می کنید، درباره سکوت نگران نباشید، به این دلیل نگران سکوت هستید که همه‌ی جامعه در حال حرف زدن هستند و شما هراس دارید، اما اگر درک کنید که سکوت واقعا چیست، چیزی پر ارزش برای گفتن خواهید داشت، اگر در سکوت خود عمیق شوید، کلامتان دیگر کلماتی تو خالی نخواهد بود، بلکه شکوه درونی تان را بیان می کند.@naghmegi
2720
چرااااااا؟؟؟؟ شاید تکراری باشه اما حقیقته... برکت میره از زندگی

من به این حرفت کاملا معتقدم نه تنها برکت میره بلکه زندگی ادم داغون میشه‌.دو نفرو با چشمای خودم دیدن تا زندگی خوب و قشنگشون بعده سقط بچه چطوری شد یعنی رسما کله خانواده ازهم پاشیدن

من واژینیسموس شدید داشتم و درمان شدم.دلم میخواد به هرکی که این مشکل بزرگ رو داره کمک کنم.اگه دوس داشتین درخواست بدین

من شنیدم دکتر گفت 4.30 تا نزدیک پنج هفته فقط لخته است ضربان نداره عزیزم.اگه واقعاا به صلاحته و قراره یه ادم دیگه با هزار بدبختی و اعصاب خوردی زندگی کنه این کارو بکن.

بهترین نیستم اما خودمم
2714
واریکوسل که با ی عمل راحت حل میشه. منم تنبلی داشتم و دوسال اقدام بودم الان خداروشکر ۸ هفته باردارم خ ...

ممنون عزیزم الان تو تاپیکت بودم... میرم میخونم...

شوهرم ریر بار عمل نمیره😞

افرادی هستند که مدام به حرف زدن ادامه می دهند بدون آنکه بدانند درباره چه و چرا صحبت می کنند، آنها به حرف زدن ادامه می دهند چون نمی توانند متوقف شوند، اگر از چرندیاتی که از ذهنتان می گذرد اندکی آگاه شوید و بدانید که واقعا چیزی برای گفتن وجود ندارد در سخن گفتن تردید می کنید، درباره سکوت نگران نباشید، به این دلیل نگران سکوت هستید که همه‌ی جامعه در حال حرف زدن هستند و شما هراس دارید، اما اگر درک کنید که سکوت واقعا چیست، چیزی پر ارزش برای گفتن خواهید داشت، اگر در سکوت خود عمیق شوید، کلامتان دیگر کلماتی تو خالی نخواهد بود، بلکه شکوه درونی تان را بیان می کند.@naghmegi

خانما خاهشا شوخیو بزارین کنار.بعضی وقتا آدم کارد به استخونش میرسه.آدم باردار حساسه.منم یه روز صب شوهرم انقد الکی دعوا راه انداخت واقعا میخاسم برم از رو پله ها خودمو بندازم بچم بمیره.یخورده گذشت تا تونسم به خودم بفهمونم باید با این قضیه کنار بیام

من شنیدم دکتر گفت 4.30 تا نزدیک پنج هفته فقط لخته است ضربان نداره عزیزم.اگه واقعاا به صلاحته و قراره ...

معلومه ایمانت به خدا خیلی کمه. خدا وقتی میده یعنی به صلاحه  

خدایاااااا شکرت بابت معجزه کوچولوت این لذت به دوسال انتظار میارزه 😍😍😍😍😍😍😍🎈🎈🎈🎈🎈🎈🤰🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻
من به این حرفت کاملا معتقدم نه تنها برکت میره بلکه زندگی ادم داغون میشه‌.دو نفرو با چشمای خودم دیدن ...

من اگه بگم همین چند ماه پیش چی دیدم هیچکی باور نمیکنه

خانمی که سقط کرد... پدرش ... خواهرش ... زندگیش... عجیب و غریب ... ویران شد... اگه بگم مثل فیلماست

2706