1421
1411
دختراولمم همین فیلماروسرم دراورد بچم کولیک وحشتناکی گرفت که نه روزاروم گرفت نه شب خودمم ازهمونجااعصا ...

خواهر من بچه اولش یک سال همینجوری بود و بدتر

بچه دومش خدا بهش خیلی رحم کرد خیلی آروم بود

فقط 32 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
«رَبَّنَا وَ اجْعَلْنَا مُسْلِمَینْ‏ِ لَکَ وَ مِن ذُرِّیَّتِنَا أُمَّةً مُّسْلِمَةً لَّکَ وَ أَرِنَا مَنَاسِکَنَا وَ تُبْ عَلَیْنَا إِنَّکَ أَنتَ التَّوَّابُ الرَّحِیم»،
آره ۵ ساله که منفیه کاش حداقل یه هاله مینداخت یکم شک میکردم یه تاپیک میزدم بخدا پر از بغضم😔😔

فدات بشم به همين وقت اذان ان شاءالله خدا دامنت رو سبز كنه🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹از رحمت خدا نا اميد نباش

فقط 11 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همسرم دنيامه💏من و باباي مهربونت براي ديدنت لحظه شماري ميكنيم دخترگلم👨‍👩‍👧بهترين عيدي من از امام زمان (ع)و امام رضا(ع) ، روز ولادت حضرت قائم مژده ريشه زدن وجود تـــو توي دلم بود...خدا جون برام صحيح و سالم نگهش دار و به همه منتظرا هم نظر كن ...😇😇😇يكم تير براي اولين بار صداي قلبت رو شنيدم و دست و صورت كوچولوت رو ديدم 👧🏻خدايا شكرت🙏🏻كمكم كن سالم بغلش كنم.

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

نادانسته نیست ولی  عزیزم کسی ک مشکل داره واقعا مراقب صد درصده  من حتی اگه ب قول شما ب در ...

همه چی قسمته هیچ ادمی مغزخرنخورده بایه کسی که مشکل داره ازدواج کنه کسیکه همه روسرش قسم می خوردن شده این پس من نکن که بهش گرفتارمیشی ......بعدم سفت وسخت ترازاین یعنی کلارابطه نداشتع باشم دیگه

فدات بشم به همين وقت اذان ان شاءالله خدا دامنت رو سبز كنه🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹از رحمت خدا نا اميد نباش

کاش لیاقت داشتم خدا نگام کنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
«رَبَّنَا وَ اجْعَلْنَا مُسْلِمَینْ‏ِ لَکَ وَ مِن ذُرِّیَّتِنَا أُمَّةً مُّسْلِمَةً لَّکَ وَ أَرِنَا مَنَاسِکَنَا وَ تُبْ عَلَیْنَا إِنَّکَ أَنتَ التَّوَّابُ الرَّحِیم»،
1401

با این کار خودتو ناقص میکنی، به رضای خدا راضی باش. وقت اذان برات ۱۴ تا صلوات میفرستم ایشالا مشکلت حل بشه

فقط 24 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایاااااا شکرت بابت معجزه کوچولوت این لذت به دوسال انتظار میارزه 😍😍😍😍😍😍😍🎈🎈🎈🎈🎈🎈🤰🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻
کاش لیاقت داشتم خدا نگام کنه

خانومی مشکلت چیه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایاااااا شکرت بابت معجزه کوچولوت این لذت به دوسال انتظار میارزه 😍😍😍😍😍😍😍🎈🎈🎈🎈🎈🎈🤰🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻
خانومی مشکلت چیه

تنبلی تخمدان و واریکوسل همسرم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خواهر من بچه اولش یک سال همینجوری بود و بدتر بچه دومش خدا بهش خیلی رحم کرد خیلی آروم بود

اره درصورتیکه توبارداری دوم اروم باشی نه منی که ازوقتی فهمیدم یه ساعتم بدونگریه نبوده

تنبلی تخمدان و واریکوسل همسرم

واریکوسل که با ی عمل راحت حل میشه. منم تنبلی داشتم و دوسال اقدام بودم الان خداروشکر ۸ هفته باردارم خواستی به تایپیک مادرشدنم سر بزن ایشالا که بهت کمک کنه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1376
دفعه بعد لطفا یه بسته ____ بخر جلوگیری کن 😐باور کن جلوگیری خیلی راحت تر از کشتن یه ادمه

قضاوت نکن خواهر

شاید پاره شده  

وقتی ریپلای میکنن جواب نمیدی، شاخ نیستی، گاوی گااااو  
اره درصورتیکه توبارداری دوم اروم باشی نه منی که ازوقتی فهمیدم یه ساعتم بدونگریه نبوده

فقط توکل کن خدا خودش حواسش به همه چیز هست پس خودتو بسپار به خدا 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

نه خواهر من آروم نبود... زندگی من له مشکل برخورده بود... همش گریه میکرد... و زندگی خودشم که جای خودش

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قضاوت نکن خواهر شاید پاره شده    

فقط امضات😂😂😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چرااااااا؟؟؟؟ شاید تکراری باشه اما حقیقته... برکت میره از زندگی

من به این حرفت کاملا معتقدم نه تنها برکت میره بلکه زندگی ادم داغون میشه‌.دو نفرو با چشمای خودم دیدن تا زندگی خوب و قشنگشون بعده سقط بچه چطوری شد یعنی رسما کله خانواده ازهم پاشیدن

من واژینیسموس شدید داشتم و درمان شدم.دلم میخواد به هرکی که این مشکل بزرگ رو داره کمک کنم.اگه دوس داشتین درخواست بدین
1396

من شنیدم دکتر گفت 4.30 تا نزدیک پنج هفته فقط لخته است ضربان نداره عزیزم.اگه واقعاا به صلاحته و قراره یه ادم دیگه با هزار بدبختی و اعصاب خوردی زندگی کنه این کارو بکن.

بهترین نیستم اما خودمم
واریکوسل که با ی عمل راحت حل میشه. منم تنبلی داشتم و دوسال اقدام بودم الان خداروشکر ۸ هفته باردارم خ ...

ممنون عزیزم الان تو تاپیکت بودم... میرم میخونم...

شوهرم ریر بار عمل نمیره😞

1
5
10
15
20
25
30
35
40

خانما خاهشا شوخیو بزارین کنار.بعضی وقتا آدم کارد به استخونش میرسه.آدم باردار حساسه.منم یه روز صب شوهرم انقد الکی دعوا راه انداخت واقعا میخاسم برم از رو پله ها خودمو بندازم بچم بمیره.یخورده گذشت تا تونسم به خودم بفهمونم باید با این قضیه کنار بیام

1391