1421
1389

خب؟

درناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی                                           خر از کشتی بابات برات                                             دست تکون میده!😐

کلینیک ختنه نوزادان تهران اولین و قدیمی ترین کلینیک تخصصی ختنه در ایران 

برای اطلاعات بیشتر درباره ختنه نوزاد اینجا را کلیک کنید

دفعه بعد لطفا یه بسته ____ بخر جلوگیری کن

😐باور کن جلوگیری خیلی راحت تر از کشتن یه ادمه

گرون قیمت را ول کن آدم باید بوی اعتماد بده.....گرون قیمت ترین عطر را هم که بزنی اگر اعتماد نباشد هیچ چیز درست نیست پس کاری کن تا بهت اعتماد کنن و آن اعتماد را هیچ وقت با یک اشتباه از بین نبر....!
1390
دفعه بعد لطفا یه بسته ____ بخر جلوگیری کن 😐باور کن جلوگیری خیلی راحت تر از کشتن یه ادمه

گل گفتی❤

درناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی                                           خر از کشتی بابات برات                                             دست تکون میده!😐
دفعه بعد لطفا یه بسته ____ بخر جلوگیری کن 😐باور کن جلوگیری خیلی راحت تر از کشتن یه ادمه

الان اومدم بیبیچک زدم.... دریغ از یک هاله ... بخدا😢😢😔😔😔

همینجور نشستم تو حال خودم نیستم حتی گریه هم نمیکنم

ندونسته قضاوت نکن همون بسته هایی که شمامیگی سوراخ بودو۴تااورژانسی خوردم وبازهم باردارم

دهنتو باید ___ گرفت 

منظورم طلا بود😍😍🤣🤣

من و باز آن دعاها که یکی اثر ندارد...
الان اومدم بیبیچک زدم.... دریغ از یک هاله ... بخدا😢😢😔😔😔 همینجور نشستم تو حال خودم نیستم حتی گر ...

انشالله یهویی نصیبت بشه

گرون قیمت را ول کن آدم باید بوی اعتماد بده.....گرون قیمت ترین عطر را هم که بزنی اگر اعتماد نباشد هیچ چیز درست نیست پس کاری کن تا بهت اعتماد کنن و آن اعتماد را هیچ وقت با یک اشتباه از بین نبر....!
1376
دهنتو باید ___ گرفت  منظورم طلا بود😍😍🤣🤣

😂😂😚

ندونسته قضاوت نکن همون بسته هایی که شمامیگی سوراخ بودو۴تااورژانسی خوردم وبازهم باردارم

خب پس خواست خداست

چرا نگه نمیداری 

چجور دلت میاد یکی  رو بکشی

الان اومدم بیبیچک زدم.... دریغ از یک هاله ... بخدا😢😢😔😔😔 همینجور نشستم تو حال خودم نیستم حتی گر ...

هاله ننداز كه منفيه عزيزم

فقط 11 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همسرم دنيامه💏من و باباي مهربونت براي ديدنت لحظه شماري ميكنيم دخترگلم👨‍👩‍👧بهترين عيدي من از امام زمان (ع)و امام رضا(ع) ، روز ولادت حضرت قائم مژده ريشه زدن وجود تـــو توي دلم بود...خدا جون برام صحيح و سالم نگهش دار و به همه منتظرا هم نظر كن ...😇😇😇يكم تير براي اولين بار صداي قلبت رو شنيدم و دست و صورت كوچولوت رو ديدم 👧🏻خدايا شكرت🙏🏻كمكم كن سالم بغلش كنم.
1387
خیلی خوشحال نباش وقتی نادانسته قضاوت میکنی به دردم گرفتارمیشی

نادانسته نیست

ولی  عزیزم کسی ک مشکل داره واقعا مراقب صد درصده 

من حتی اگه ب قول شما ب دردتون گرفتار شم

حاضر ب کشتن ی ادم نیستم

البته قبل اون ادمی رو انتخاب میکنم 

که واقعا لیاقت زندگی و پدر شدن داشته باشه 

1339