1428
1411

خب؟

درناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی                                           خر از کشتی بابات برات                                             دست تکون میده!😐

چرااااااا؟؟؟؟

شاید تکراری باشه اما حقیقته... برکت میره از زندگی

فقط 34 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
«رَبَّنَا وَ اجْعَلْنَا مُسْلِمَینْ‏ِ لَکَ وَ مِن ذُرِّیَّتِنَا أُمَّةً مُّسْلِمَةً لَّکَ وَ أَرِنَا مَنَاسِکَنَا وَ تُبْ عَلَیْنَا إِنَّکَ أَنتَ التَّوَّابُ الرَّحِیم»،

کلینیک ختنه نوزادان تهران اولین و قدیمی ترین کلینیک تخصصی ختنه در ایران 

برای اطلاعات بیشتر درباره ختنه نوزاد اینجا را کلیک کنید

دفعه بعد لطفا یه بسته ____ بخر جلوگیری کن

😐باور کن جلوگیری خیلی راحت تر از کشتن یه ادمه

چش👀 بد دور عاشق توام فدا مداتم بی برو بیاااا ....😻💋❤♑👑خیلی وقته رفته دل و جونم تو نخ چش و ابروت بخداا
1436
دفعه بعد لطفا یه بسته ____ بخر جلوگیری کن 😐باور کن جلوگیری خیلی راحت تر از کشتن یه ادمه

گل گفتی❤

درناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی                                           خر از کشتی بابات برات                                             دست تکون میده!😐
دفعه بعد لطفا یه بسته ____ بخر جلوگیری کن 😐باور کن جلوگیری خیلی راحت تر از کشتن یه ادمه

الان اومدم بیبیچک زدم.... دریغ از یک هاله ... بخدا😢😢😔😔😔

همینجور نشستم تو حال خودم نیستم حتی گریه هم نمیکنم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
«رَبَّنَا وَ اجْعَلْنَا مُسْلِمَینْ‏ِ لَکَ وَ مِن ذُرِّیَّتِنَا أُمَّةً مُّسْلِمَةً لَّکَ وَ أَرِنَا مَنَاسِکَنَا وَ تُبْ عَلَیْنَا إِنَّکَ أَنتَ التَّوَّابُ الرَّحِیم»،

ندونسته قضاوت نکن همون بسته هایی که شمامیگی سوراخ بودو۴تااورژانسی خوردم وبازهم باردارم

دهنتو باید ___ گرفت 

منظورم طلا بود😍😍🤣🤣

من و باز آن دعاها که یکی اثر ندارد...
الان اومدم بیبیچک زدم.... دریغ از یک هاله ... بخدا😢😢😔😔😔 همینجور نشستم تو حال خودم نیستم حتی گر ...

انشالله یهویی نصیبت بشه

چش👀 بد دور عاشق توام فدا مداتم بی برو بیاااا ....😻💋❤♑👑خیلی وقته رفته دل و جونم تو نخ چش و ابروت بخداا
1432
ندونسته قضاوت نکن همون بسته هایی که شمامیگی سوراخ بودو۴تااورژانسی خوردم وبازهم باردارم

خب پس خواست خداست

چرا نگه نمیداری 

چجور دلت میاد یکی  رو بکشی

الان اومدم بیبیچک زدم.... دریغ از یک هاله ... بخدا😢😢😔😔😔 همینجور نشستم تو حال خودم نیستم حتی گر ...

هاله ننداز كه منفيه عزيزم

فقط 10 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همسرم دنيامه💏من و باباي مهربونت براي ديدنت لحظه شماري ميكنيم دخترگلم👨‍👩‍👧بهترين عيدي من از امام زمان (ع)و امام رضا(ع) ، روز ولادت حضرت قائم مژده ريشه زدن وجود تـــو توي دلم بود...خدا جون برام صحيح و سالم نگهش دار و به همه منتظرا هم نظر كن ...😇😇😇يكم تير براي اولين بار صداي قلبت رو شنيدم و دست و صورت كوچولوت رو ديدم 👧🏻خدايا شكرت🙏🏻كمكم كن سالم بغلش كنم.
باشوهرم خیلی مشکل دارم  یعنی انقدرحرصم داده که این بچه هم مثل بچه اولم تا۶ماه فقط می خوادگریه ک ...

همه چی دست خداست

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1427
هاله ننداز كه منفيه عزيزم

آره ۵ ساله که منفیه

کاش حداقل یه هاله مینداخت یکم شک میکردم یه تاپیک میزدم

بخدا پر از بغضم😔😔

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خیلی خوشحال نباش وقتی نادانسته قضاوت میکنی به دردم گرفتارمیشی

نادانسته نیست

ولی  عزیزم کسی ک مشکل داره واقعا مراقب صد درصده 

من حتی اگه ب قول شما ب دردتون گرفتار شم

حاضر ب کشتن ی ادم نیستم

البته قبل اون ادمی رو انتخاب میکنم 

که واقعا لیاقت زندگی و پدر شدن داشته باشه 

1391