1421
1411
من طبق حرف خودتون قضاوت کردم. وقتی ایمان قوی باشه راضیه به رضای خدا و تسلیم حکمتش میشه نه اینکه تو ک ...

ولی با حرفی که زدین معلومه خیلی ادعاتون میشه به ایمانتون.ایمان یعنی اینکه ندیده و نشناخته قضاوت نکنین.مردم و قضاوت نکنین چون به گردنتون میمونه

بهترین نیستم اما خودمم
خدایی منم دیدم.پسرش فوت کرد در عرض دو سال شوهرش فوت کرد.یکی دیگه هم دیدم وقتی بچشو سقط کرد کلا زندگی ...

این بنده خدا... تو ماشینشون مواد جاساز کردن... باباهه افتاده زندان چند روز دیگه قصاص میشه

خونه و زتدگیشون رو مصادره کردن

خواهرش بیمار شده

خودشون همش مریضن و بی پول شدن

فقط 31 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
«رَبَّنَا وَ اجْعَلْنَا مُسْلِمَینْ‏ِ لَکَ وَ مِن ذُرِّیَّتِنَا أُمَّةً مُّسْلِمَةً لَّکَ وَ أَرِنَا مَنَاسِکَنَا وَ تُبْ عَلَیْنَا إِنَّکَ أَنتَ التَّوَّابُ الرَّحِیم»،

خدایا کاش بشه یه روزی حس شیرین بارداری رو نصیب منم بکنی 

استارتر سرزنشت نمیکنم هرکار دوس داری, بکن شاید شرایطشو نداری اما یه درصد فکر کن که خدایی نکرده خدا بخاطر سقطت اون بچه ات روهم بگیره

خدایا شکرت که همیشه بهترینارو قسمت بنده هات میکنی♥

خانوم هایی که  میخوان  زیباتر و جوان  تر از  همیشه  به  نظر بیان اینجا 

میتونید  از تخفیفات  پاییزه  هیجان  انگیزی استفاده  کنید

این مجازاتام واسه مابدبخت بیچاره هاست اگرنه انقدرادم خوشبخت اطرافم دیدن سقط کردن بدون ذره ای اب ازاب ...

این دو تا که من میگم انصافا ادما خوشبختی بودن.مخصوصا اون اولیه خیلی پولدار بود

من واژینیسموس شدید داشتم و درمان شدم.دلم میخواد به هرکی که این مشکل بزرگ رو داره کمک کنم.اگه دوس داشتین درخواست بدین
این بنده خدا... تو ماشینشون مواد جاساز کردن... باباهه افتاده زندان چند روز دیگه قصاص میشه خونه و زت ...

چقدد سخته

من واژینیسموس شدید داشتم و درمان شدم.دلم میخواد به هرکی که این مشکل بزرگ رو داره کمک کنم.اگه دوس داشتین درخواست بدین
1432
ولی با حرفی که زدین معلومه خیلی ادعاتون میشه به ایمانتون.ایمان یعنی اینکه ندیده و نشناخته قضاوت نکنی ...

من به ایمان خودم ادعایی ندارم شاید خودم تو این شرایط قرار بگیرم همین تصمیم و میگیرم ولی شما میدونی اگه با حرفی که شما زدین این خانوم بچشو سقط کنه شما ام گناه کارین؟

فقط 24 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایاااااا شکرت بابت معجزه کوچولوت این لذت به دوسال انتظار میارزه 😍😍😍😍😍😍😍🎈🎈🎈🎈🎈🎈🤰🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻
من به ایمان خودم ادعایی ندارم شاید خودم تو این شرایط قرار بگیرم همین تصمیم و میگیرم ولی شما میدونی ا ...

اگه متوجه باشین اینجا یه سایت مشورت یا سوال و جوابه مطمئن باشین این خانووم تصمیم اخر و خودش میگیره به حرف من یا شمایی که دم از ایمان میزنی کاری نداره.مطمئن باشین

بهترین نیستم اما خودمم
همین بچه اگربچه طلاق بشه فرداروز میگه کاش اصلابه دنیانیومده بودم

به نظر من با خدا معامله کنه تو نگهش دار از خدا بخواه زندگیتو سروسامون بده 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایاااااا شکرت بابت معجزه کوچولوت این لذت به دوسال انتظار میارزه 😍😍😍😍😍😍😍🎈🎈🎈🎈🎈🎈🤰🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻
1394
همین بچه اگربچه طلاق بشه فرداروز میگه کاش اصلابه دنیانیومده بودم

میگم که بستگی به خودت داره شرایطتتو بسنجی.. اما فکرهاتو بکن.. منم دعا کن 

خدایا شکرت که همیشه بهترینارو قسمت بنده هات میکنی♥
اگه متوجه باشین اینجا یه سایت مشورت یا سوال و جوابه مطمئن باشین این خانووم تصمیم اخر و خودش میگیره ب ...

به قول خودتون سایت مشورته تک تک حرفای ما میتونه رو تصمیم این خانوم تاثیر بزاره  

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به قول خودتون سایت مشورته تک تک حرفای ما میتونه رو تصمیم این خانوم تاثیر بزاره  

مطمئن باشین کاری و میکنن که قلبشون میگه شما نگران نباشین.هر چی صلاح خدا همون کارو میکنه

بهترین نیستم اما خودمم
مطمئن باشین کاری و میکنن که قلبشون میگه شما نگران نباشین.هر چی صلاح خدا همون کارو میکنه

جالبه آخرش به حرف من رسیدین هرچی صلاحه خدا همون کارو میکنه. موفق باشین  

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1418