1421
1411

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

من شنیدم دکتر گفت 4.30 تا نزدیک پنج هفته فقط لخته است ضربان نداره عزیزم.اگه واقعاا به صلاحته و قراره ...

معلومه ایمانت به خدا خیلی کمه. خدا وقتی میده یعنی به صلاحه  

فقط 24 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایاااااا شکرت بابت معجزه کوچولوت این لذت به دوسال انتظار میارزه 😍😍😍😍😍😍😍🎈🎈🎈🎈🎈🎈🤰🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻
من به این حرفت کاملا معتقدم نه تنها برکت میره بلکه زندگی ادم داغون میشه‌.دو نفرو با چشمای خودم دیدن ...

من اگه بگم همین چند ماه پیش چی دیدم هیچکی باور نمیکنه

خانمی که سقط کرد... پدرش ... خواهرش ... زندگیش... عجیب و غریب ... ویران شد... اگه بگم مثل فیلماست

فقط 32 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
«رَبَّنَا وَ اجْعَلْنَا مُسْلِمَینْ‏ِ لَکَ وَ مِن ذُرِّیَّتِنَا أُمَّةً مُّسْلِمَةً لَّکَ وَ أَرِنَا مَنَاسِکَنَا وَ تُبْ عَلَیْنَا إِنَّکَ أَنتَ التَّوَّابُ الرَّحِیم»،
1390
عزیزم کدوم شهرین؟

مشهد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
«رَبَّنَا وَ اجْعَلْنَا مُسْلِمَینْ‏ِ لَکَ وَ مِن ذُرِّیَّتِنَا أُمَّةً مُّسْلِمَةً لَّکَ وَ أَرِنَا مَنَاسِکَنَا وَ تُبْ عَلَیْنَا إِنَّکَ أَنتَ التَّوَّابُ الرَّحِیم»،
ممنون عزیزم الان تو تاپیکت بودم... میرم میخونم... شوهرم ریر بار عمل نمیره😞

شوهرتو ببر دکتر بزار خود دکتر باهاش صحبت کنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایاااااا شکرت بابت معجزه کوچولوت این لذت به دوسال انتظار میارزه 😍😍😍😍😍😍😍🎈🎈🎈🎈🎈🎈🤰🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻
ممنون که میفهمیم بخداخودم دارم اشک میریزم وتایپ میکنم‌ 

بمیرم برات.میفهمم تو این مواقع آدم نمیدونه کار درست چیه.میدونم تو مادری و هیچوقت دلت نمیاد یه مو از سر بچه ت کم بشه

1394
معلومه ایمانت به خدا خیلی کمه. خدا وقتی میده یعنی به صلاحه  

از کجا میدونی ایمانم ضعیفه مطمئن باش از شما خیلی قویتره.الان شمایی که قضاوت کردی خیلی مثلاا ایمانتون قویه.

بهترین نیستم اما خودمم
شوهرتو ببر دکتر بزار خود دکتر باهاش صحبت کنه

۵ تا دکتر رفته

۴ تاشون گفتن عمل... یکی گفته نه.  شوهرمم فقط حرف همون دکتر رو تکرار میکنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه ولی خودم کارمیکنم بهترازنون زدن توخونمه که دخترم اینجوری فقط داره عذاب میکشه

اگه میتونی خودت بزرگش کنی سقطش نکن.گناه داره زندس.اگه قبل 4 ماه بود میتونسی الان ن.فقط اگه شوهرت بداخلاقه جدا شو بچه هات زجر نکشن.شاید زندگیت آروم شه بعدش بهش افتخار کنی ک نگهش داشتی

بمیرم برات.میفهمم تو این مواقع آدم نمیدونه کار درست چیه.میدونم تو مادری و هیچوقت دلت نمیاد یه مو از ...

خدانکنه ولی واقعامن توکارخودم موندم دیگه نمی خوام یکی دیگه روبدبخت کنم

از کجا میدونی ایمانم ضعیفه مطمئن باش از شما خیلی قویتره.الان شمایی که قضاوت کردی خیلی مثلاا ایمانتون ...

من طبق حرف خودتون قضاوت کردم. وقتی ایمان قوی باشه راضیه به رضای خدا و تسلیم حکمتش میشه نه اینکه تو کار خدا دخالت کنه و جون ی آدمو بگیره. و من هیچ وقت ادعا نمیکنم که ایمانم قویه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1396
من اگه بگم همین چند ماه پیش چی دیدم هیچکی باور نمیکنه خانمی که سقط کرد... پدرش ... خواهرش ... زندگی ...

خدایی منم دیدم.پسرش فوت کرد در عرض دو سال شوهرش فوت کرد.یکی دیگه هم دیدم وقتی بچشو سقط کرد کلا زندگیش از هم‌پاشید پسره حافظ قرانش معتاد شد دخترش شوهر  داشت شد هرزه‌ی عالم شوهرش طلاقش داد. شوهره هم کلاهبرداری کرد رفت زندان زنو شوهر طلاق گرفتند زنه هم معلوم نیست کجاست هردفعه با یکی صیغه میکنه 

من واژینیسموس شدید داشتم و درمان شدم.دلم میخواد به هرکی که این مشکل بزرگ رو داره کمک کنم.اگه دوس داشتین درخواست بدین
شایدبخوام جدابشم واقعااینجوری به نفعشه

من نظر شخصیمو گفتم کلی. متاسفانه بعضیا خیلی ادای مومن بودن در میارن.چون دیدم که چه مشکلاتی واسشون پیش میاد وقتی به دنیا میان بدون بودن مادر یا پدر مگه چقدر میخوای زندگیتو بزاری اونم مردم قضاوتت کنن مردمی که عقلشون به چشمشونه.اگه سونو رفتی ضربان داره نکن دوتاشونو خودت بزرگ کن

بهترین نیستم اما خودمم
۵ تا دکتر رفته ۴ تاشون گفتن عمل... یکی گفته نه.  شوهرمم فقط حرف همون دکتر رو تکرار میکنه

ای بابا ،یکم با محبت راضیش کن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایی منم دیدم.پسرش فوت کرد در عرض دو سال شوهرش فوت کرد.یکی دیگه هم دیدم وقتی بچشو سقط کرد کلا زندگی ...

این مجازاتام واسه مابدبخت بیچاره هاست اگرنه انقدرادم خوشبخت اطرافم دیدن سقط کردن بدون ذره ای اب ازاب تکون خوردن

1331