2726
عنوان

فیلم با حال خارجی معرفی کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 367 بازدید | 35 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اگه سریال دوست داری...سریال صد رو نگاه کن...به جرات میتونم‌بگم بهترین فیلم دنیاست..اگه نبینی حیفه..۶ ...

میشه یه ذره شو بگی موضوعش چیه 

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 
2728
خون آشامیه ولی من که حساسم اون قدر ترسناک نیست فقط اولاش میترسیدم😅 این ۲تا به هم مربوطن هنوز اورجی ...

دمت گرم من عاشق خون اشامیم

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 
سریال فرندز هم اگر هنوز ندیدی ک شک دارم..‌تودیدنش شک نکن...زندگی میکنی بااین سریالو شخصیتهاش

ممنونم گلم

وای مث خودمی

هری پاتر یکی از بهترییییین فیلماییه ک دیدم.عاااشقششم هرچقدم ببینم خسته نمیشم

اما سریال روزی روزگاری رو هم دانلود کن ببین فوق العاده س. بزار اسم خارجیشو برات بزارم اگ دوسداری

میشه واسه حال خوب دل هممون ی صلوات بفرستید😊❤
پس برو حالشو ببر😍 فقط اول ومپایر ببین بعد اورجینالز 

قربونت

میشه یه ذره شو بگی موضوعش چیه 

زمین قابل سکونت نیست..مردم رفتن فضا زندگی میکنن...حالا بعد صد سال میخوان بیان رو زمین ببین زمین قابل سکونت هست یا نه...واسه همین صد تا از افراد زندانیشون رو میفرستن پایین که بیشترشون جون هستن...همین که این صد نفر میرسه زمین اتفاقایی عجیبی میفته

پیرمرد موبایلش رو برد تعمیر کنه....بعد از مدتی تعمیرکار گفت:موبایلت سالمه پدر جان چیزیش نیست.....پیرمرد با صدای غمگین گفت: پس چرا بچه هام بهم زنگ نمیزنن...     
2706