2410
2553
عنوان

چیکار کنم

32 بازدید | 2 پست

من ۱۹ سالمه انواع بیماری های روانی رو تجربه کردم از کمال خواهی بگیر تا استرس و عدم اعتماد به نفس و عزت نفس و منفی گرایی و افسردگی ..... همش می خوام شروع کنم ولی همیشه شکست می خورم چون اتظارات بالای زیادی دارم  و فشار زیادی بهم  وارد میشه ...هیچی راضیم نمیکنه .... هیچ کاری رو تاحالا تموم نکردم تو این ۵ سال من حتی نمی تونم یک صفحه رو جزوه بنویسم  چون اونجوری که می خوام نمیشه ... از کم بودن از ناکافی بودن میترسم ....چیزایی که شما ب راحتی از کنارش رد میشین منو بشدت نگران و عصبی میکنه جوری که کلا بیخیال میشم و میرم یه جا میشینم ..... از خودم بدم میاد احساس حقارت و پستی میکنم و برای جبرانش حاضرم هر کاری کنم ... دنبال تحسین و تایید دیگرانم برای عقده های درونم .... دنبال اینم اونجوری باشم که بقیه می خوان اونجوری حرف بزنم اونجوری راه برم‌‌‌‌‌‌... اون رشته ایو برم ک مورد پسند بقیس ...یجورایی گدای محبتم ....چرا چون از بچگی زدن تو ذوقم با کوچیک ترین اشتباه و رفتاری که هر بچه ای داره منو بشدت تنبیه میکردن از بابام میترسم از بابام متنفرم دلم میخواد بمیرم من زندگی نکردم چیکار کنم ؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.