2410
2553
عنوان

خدایاپس کجایی........؟

261 بازدید | 41 پست

دلم داره میترکه چرامن بدبخت نبایدروی خوش زندگی ببینم اون ازخونه بابام اینم ازیه شوهرعصبی بددهن عقده ای مغرور خدایااگرتودرستش نمیکنی لااقل جراتش بده خودم وبچم راحت کنم خب بگولامصب چرااین همه توهین وفحش تحمل میکنی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

تقصیر خدا نیستا!

باز هر طور خودتون میدونید!

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
2714
تقصیر خدا نیستا! باز هر طور خودتون میدونید!

خدا با ی بشکن میتونه ی فقیرو ثروتمندترین ادم دنیا کنه،چرا لاقل دلش یکم نمیسوزه از اون قدرتش یکمم برای ما استفاده کنه؟

زندگیتو روی دُور مثبت تنظیم کنمثبت بیاندیش،مثبت عمل کن، مثبت حرف بزن،تا نتایج کارت مثبت،از اب دربیاد،به توانایی هات شک نکن
شما که میدونی شوهرت اینقدر بی شخصیته چرااااا دوباره حامله شدی؟؟ واقعااا چطور فکر میکنین

منه خاک برسرباخوردن ۴تاقرص اورژانسی با کا ندوم سوراخ بهداشت باردارشدم ازروی دل خوش که نشدم

خدا با ی بشکن میتونه ی فقیرو ثروتمندترین ادم دنیا کنه،چرا لاقل دلش یکم نمیسوزه از اون قدرتش یکمم برا ...

واقعااا به نظرت با یه بشکن میتونه؟؟ یادم باشه ازش یه شوهر توووپ‌بخوام

هر چی آرزوی خوبه مال تو دوستم
واقعااا به نظرت با یه بشکن میتونه؟؟ یادم باشه ازش یه شوهر توووپ‌بخوام

😂😂😂😂

زندگیتو روی دُور مثبت تنظیم کنمثبت بیاندیش،مثبت عمل کن، مثبت حرف بزن،تا نتایج کارت مثبت،از اب دربیاد،به توانایی هات شک نکن
2706