2726
عنوان

بیاایین عکس خودمو شوهرمو مادرشوهرمو بزارم

| مشاهده متن کامل بحث + 1829 بازدید | 104 پست
زیر لب فحش میده وسیو میکنه 😂😂میگه چ خبرشونههه چ خبرشونهههه😂😂😂

😂😂😂ونقدر عکس جمع کرده امروز این شکلی شده 🤪🤪🤪🤪

سکوت در مقابل بعضی حرف ها چه زیباست وقتی قرار است پاسخش را خدا بدهد🥀 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چه سریع پاک کردی؟اصلا چرا پاک میکنید؟کسی که بخواد میتونه یه اسکرینشات بگیره و پخشش کنه 

پاک نکردم ص ۳

خدایا خودت مواظب 😍آراد 😍تو دلم باش ❤❤پسرم منو بابایی بیصبرانه منتظرتیم ❤❤❤❤
واییی دقیقا منم الان میخواستم بگم . خیلی شبیه

ی لحظه رفتم عکسشو جستوجو کردم ک حمید گودرزی نباشه😂😂

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  
اره ولی ن زیاد خوبه مهربونه

استارتر خوشگلی ولی بهت نمیاد ۲۰ سالت باشه شاید هیکل داری واسه همین.درکل خودت و شوهرت بهم میاین

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹
چه سریع پاک کردی؟اصلا چرا پاک میکنید؟کسی که بخواد میتونه یه اسکرینشات بگیره و پخشش کنه 

این عکس چی داره ک بخاد پخشش کنع

فوقش پخشش کنه هیچ اتفاقی نمیوفتع

🇵🇸«وعده ی صادق»🇮🇷     و قسم به صبح ،هنگامی که جهان را روشن سازد🌔✨.   مقاومت کن غزه#🇵🇸❤️ #Gaza                              با آل علی هرکه درافتاد ورافتاد                           قسم به وعده ی شیرینِ مَن یَمت یرَنی،که ایستاده بمیرم به احترام علی(علیه السلام)⭐
اسی یه خبر بد برات دارم اسمشو نبر الان تو تاپیکته هممون رو هم لایک کرد  اسمش هم کاربر نی نی سای ...

چیکارَس؟؟؟؟؟؟؟

🇵🇸«وعده ی صادق»🇮🇷     و قسم به صبح ،هنگامی که جهان را روشن سازد🌔✨.   مقاومت کن غزه#🇵🇸❤️ #Gaza                              با آل علی هرکه درافتاد ورافتاد                           قسم به وعده ی شیرینِ مَن یَمت یرَنی،که ایستاده بمیرم به احترام علی(علیه السلام)⭐
2706