2726
عنوان

کلاس برم یا نه؟

272 بازدید | 12 پست

سلام بچه ها من اگه بخوام کنکور بدم بنظرتون کلاس برم یا نه اخه بنظرم وقت گیره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ نظرتونو میشه بگید؟

من درباره تو با کسی صحبت نکردم اما تو از چشمانم سرازیر میشوی...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اگه كلاس خووووب پيدا كني و مدرسه اي نباشي(خونه باشي) حداكثر دوتا بيشترش نه

برات صلوات فرستادم امیدوارم مشکلت حل شه

كلاساي مختلف بيرون فقط باعث سردرگميت ميشه و اينكع وقت مفيدتو ازت ميگيره،خستگي بهت ميده

مشاوره ها براي كسايي كه كنكوري هستن پيشهاد ميكنن يكي دو درس كه واقعا ضعف دارن توش و كلاساي خوبيم اگه دارن،برن كه تو جو كنكور و بچه ها باشن و تو خونه هم افسرده نشن

شما يه برنامه درست بريز،منااابع خوووب كنار كتاب درسي انتخاب كن،ازمونا رو حتماااااااا شركت كن و تست زيااااااااااااااااد و مرور فراموش نشه!

اگرم ميتوني با يه مشاور خووووووووووب و دلسوز پيش برو حتما

ايشالله هرچي كه دوس داري قبولشي

موفق باشي 😍

كلاساي مختلف بيرون فقط باعث سردرگميت ميشه و اينكع وقت مفيدتو ازت ميگيره،خستگي بهت ميده مشاوره ها بر ...

عزیزم ممنونم همچنین برای شما هم اتفاقهای خوبی بیوفته

عزیزم من خیلی صفرم بنظرت سی دی بخرم یا کلاس برم؟

یا اگه خودم بخونم میتونم پزشکی بیارم؟

عزیزم ممنونم همچنین برای شما هم اتفاقهای خوبی بیوفته عزیزم من خیلی صفرم بنظرت سی دی بخرم یا کلاس بر ...

من سي دي ها رو اطلاعي ندارم ولي كلاس اگه بتوني يه جاي خووووب پيدا كني مي ارزه

صفر يعني چي عزيزم؟

يعني بعد چن سال ميخواي بخوني؟

من سي دي ها رو اطلاعي ندارم ولي كلاس اگه بتوني يه جاي خووووب پيدا كني مي ارزه صفر يعني چي عزيزم؟ ي ...

عزیزم من مریضی داشتم و جراحی  که درگیرش بودم ... برای همین اصلا برای کنکور درس نخوندم 

سال دومم هست که کنکور میخوام بدم

عزیزم من مریضی داشتم و جراحی  که درگیرش بودم ... برای همین اصلا برای کنکور درس نخوندم  سا ...

خب پايه درسيت چجوره؟

اگه متوسطي كه خب تو درسايي كه ضعف داري واقعا فك ميكني نميتوني خودت بخوني،برو كلاس

مثلا من خودم رياضي و فيزيك مشكل داشتم

شيمي خودم پايه م خوب بود دبير عالي داشتم و از دوم باهامون تست كار كرده بود،من خودم خوندم و بعدم مبتكران تست ميزدم(بعضي وقتا هم درسنامه هلشو ميخوندم)

يا زيست كلاس خصوصي ميرفتم پيش يكي از دبيراي عالي شهرمون از جزوه هاي همون(هم متن درسي هم نكات ريز و خط بع خط و نكات خودش)ميخوندم بعدم تست هاي كنكوري و گاج نقره اي ميزدم

عمومي ها هم خودم خوندم...ادبيات،موضوعي هاي نشرالگو

ديني گاج نقره اي 

زبان خيلي سبز و شهاب اناري

دركل دوتا چيز خيليييييييييي كمكت ميكنه به رسيدن به هدفت،ازمون و تست زياد

تست ترو با تيپ هاي مختلف اشنا ميكنه و دستت مياد سوالا

ازمون بهت نشون ميده كم و كاستيارو و باعث ميشه بيفتي دنبال رفع كردنشون

خب پايه درسيت چجوره؟ اگه متوسطي كه خب تو درسايي كه ضعف داري واقعا فك ميكني نميتوني خودت بخوني،برو ك ...

خدا خیرت بده گلم

مرسی مرسی عزیزم