2737
2734

مامان‌من صبح کاشت انجام داد تا چند ساعت بعدش میگفت راحت نیستم و میخوام وردارم ، بعد دیگه گفت حس میکنم دارم تار میبینم .. بعدشم رفت آرایشگاه که ریموو کنه ولی هنوز حالت تاری رو داره .. دلیلش چیه کسی میدونه؟؟؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

کاشت اصلا اینطور نیست اصلا حسش نمیکنی و اینکه باعث ریزش  مژه میشه 

لیفت کردم بیفتم انگار نه انگار ضرری ندیدم ازش 

اکستشن یکم سنگین میکنه رو چشمات اما اویل بعد چند روز عادی میشه 

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب 
2738
لیفت چیه؟ با اکستنشن چه فرقی داره

لیفت چیری به مژه ها اضافه نمیکنه مژه های خودت فر میکنه و اینکه سیاه میکنه 

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب 
 لیفت چیری به مژه ها اضافه نمیکنه مژه های خودت فر میکنه و اینکه سیاه میکنه 

جدی چه خوب برای مژه های کوتا هم خوبه؟ من مژه هام پر ولی کوتان حتما باید ریمل بزنم تا بلند نشون بده 

جدی چه خوب برای مژه های کوتا هم خوبه؟ من مژه هام پر ولی کوتان حتما باید ریمل بزنم تا بلند نشون بده&n ...

عزیزم نمیدونم والا برو اریشگاه بزار خودت بهش بگه ک میشه انجام دادا برات یا نه