2733
2734
عنوان

اقدام به بارداری

106 بازدید | 11 پست

سلام، من مدتیه اقدام به بارداری کردم.دقیقاً آذر پارسال.اما هنوز باردار نشدم.تخمدان پلی کیستیک دارم.فولیکول هامم با اون همه قرص و آمپول یکی ۱۸ و یکی ۱۶ میشه.

به نظرتون با این فولیکول نمیشه باردار شد؟

شوهرمم آزمایش داده.واریکوسل دو طرفه داره.قراره شنبه عمل کنه.

کیا تجربه ی مشابه من دارن و با وجود تخمدان پلی کیستیک و واریکوسل شوهرشون باردار شدن؟اگه باردار شدن فولیکول شون چند بوده؟چقدر طول کشید تا نتیجه بگیرن؟ 

چند نفرو تو همین سایت دیدم که باردار شدن و الان بچه هاشونم بزرگ شده

داستان زایمانشون هم گذاشتن

منتهی باردار شدنشون یکم طول کشیده

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چند نفرو تو همین سایت دیدم که باردار شدن و الان بچه هاشونم بزرگ شده داستان زایمانشون هم گذاشتن منت ...

چه خوب که نتیجه گرفتن.ایشالا که منم بتونم نتیجه بگیرم.هر چی میگذره کم طاقت تر میشم.

چه خوب که نتیجه گرفتن.ایشالا که منم بتونم نتیجه بگیرم.هر چی میگذره کم طاقت تر میشم.

یکیشون ۸ سال انتظار کشید

اخرش بدون هیچ درمانی باردار شد

فقط دیگه بیخیال شده بود که فهمیده بود بارداره

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
یکیشون ۸ سال انتظار کشید اخرش بدون هیچ درمانی باردار شد فقط دیگه بیخیال شده بود که فهمیده بود بارد ...

منم شنیدم استرس خیلی تاثیر میزاره.ولی مگه آدم میتونه بهش فکرم نکنه.

ببخشید یه سوالم دارم. تمام روش ها رو امتحان کرده بود؟ منظورم لقاح آزمایشگاهیه؟آخه خیلی وقتا این به فکرم میاد به دکترم بگم اون روشو امتحان کنیم تا شاید زودتر نتیجه بگیریم.

2738
عزیزم منم تقریبا مثل شمابودم والان باردارم.برو آخرین تاپیکم رو بخون راز باردارشدنم رو اونجاگفتم.

چه عالی.عزیزم بهت تبریک میگم.

خوندم.این ماه حتماً امتحانش میکنم.

منم شنیدم استرس خیلی تاثیر میزاره.ولی مگه آدم میتونه بهش فکرم نکنه. ببخشید یه سوالم دارم. تمام روش ...

بله همه روش هارو امتحان کرده بود