2733
2734
عنوان

گوشوارم گم شد😔😢😢😢

1022 بازدید | 44 پست

خانوما دیشب عروسی بودیم اومدم خونه طلاهامو درآوردم گذاشتم تو جعبه بعد با خودم گفتم بزار یه بار چکشون کنم.دیدم لنگه گوشواره نیم ستم نیست😢 حالا یادمه تو خونه دقیقا خودمو تو آینه نگاه کردم دیدم تو گوشمه نمیدونم کجا غیب شده خونه رو شخم زدم از دیشب نبود که نبود😢

دع کنید پیدا بشه😢😢

آخ آخ

آهای توییکه میخوای پست بذاری ریپلای کنی اول فک کن بعد بنویس شاید یه حرفی بزنی بعد نتونی جم کنی فقط تاپیک نزن برام دعا کنین حواست باشه دری وری ننویسی کسی ازت ناراحت شه خدا فقط دعا های مارو گوش نمیکنه ها😏اگه جوابتو نمیدم نه اینکه زبون ندارم نه دارم خوبشم دارم اما دارم مراعات میکنم بخاطر یکی که اصلا نمیشناسمش یه گناه دیگه برام ثبت نشه خیلی ناراحتی بیا خصوصی برات قرص تجویز کنم وگرنه با تمام این وجود ریپلای کردی دری وری گفتی فقط میتونم برای حالت دعا کنم چون حالت خیلی بده سلیقه ی همه مثه هم نیست همه تو یه جور محیط بزرگ نشدن و این هم معنی اینو نمیده محیطی که تو بزرگ شدی بهتره مخالفی اوکی حرف می‌زنیم اما با آرامش جنگ نداریم اگه با جنگ میحرفی فقط و فقط یه کلام بدبخت خانوادته و جمله ی آخر لطفا با دقت تاپیکا رو بخون از هر چیز سو استفاده نکن جبهه نگیر مسخره نکن سرکوفت نزن تحقیر نکن همه حق انتخاب دارن حق نداری بجای کسی تصمیم بگیری خیلیا میان اینجا دردو دل پس مواظب حرف زدنت باش که بیشتر زخم نزنی به دلش تامامقصاوت ممنوع تو جای خودتی فقط حق نداری دیگر نو قضاوت کنی تو تو جایگاه اون نبودی     بی عرضگی هاتون رو تقصیر من نندازید با تشکر ``قسمت``

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

حتما تو عروسی افتاده

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 

ینی اونوقت که درمیوردی نفهمیدی یه لنگش نیس؟

یه توپ دارم قلقلی نیس   سرخ و سفید و آبی نیس   میزنم زمین صدا میده.  سوراخه و هوا میده من این توپو نداشتم.   پول از قلک برداشتم   رفتم یکی خریدم.  نتیجه اش رو دیدم.  بابام بهم کتک داد.  گریه کردم پفک داد 

۱۴ بار صلوات بفرستید.

۱۰ بار بگویید: یا رادَّ الشَّمس لِعلیِّ بن أبی طالب اُردُد علیَّ ضالَّتی

(ای برگرداننده­ی خورشید برای علی بن أبی طالب (علیه السلام)، گمشده­ ی مرا به من برگردان)

۱۴ بار صلوات بفرستید.

خدایا شکرت❤❤
2738
آخ آخ

اگه میفروختمش اینقدر دلم نمیسوخت.از چیزی گم کردن متنفرم دارم خفه میشم از دیشب.همش با خودم میگم کاش نمیرفتم.

ارزش مادی زیادی هم نداره ولی قشنگ بود دوسش داشتم😞

عزیزم حمام نرفتی؟ لای موهاتو بگرد یا ببخشید داخل لباس زیرهاتو کامل بگرد بعد هم سطل زباله میز آرایشتو بگرد. شایدم زیر جعبه گیر کرده.

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله.خدایا کمکم کن نمیدونم چی قراره سرم بیاد.خودت گفتی نا امید نباشم از رحمتت پس امیدوارم. مسیر خیلی سختی رو در پیش دارم.یا زینب.دلم گرم است ،می دانمخدای من ، خدایی خوب می داندو می داند که سائل را نباید دست خالی راند.دو سال بعد:دوستهای خوبم خدا جواب سختی های من رو به بهترین شکل داد. از رحمت خدا نا امید نشید. 

ای وای منم یه ده روزی میشه یه لنگه گوشوارم و گم کردم هنوز جرات نکردم به شوهرم بگم اخه مهمون دوستم بودم یدفه روسریمو در اوردم دوستم گفت گوشوارت یکیش نیست اگه به شوهرم میگفتم بد بینه میگفت اونا ور داشتن موندم چه خاکی بریزم سرم😭

[QUOTE=101871320]ینی اونوقت که درمیوردی نفهمیدی یه لنگش نیس؟[/QUOبابا تو آینه دیدم دو تا لنگه تو گوشمه.اصلا یادم نیست تا فاصله اینکه درش اوردم گذاشتم تو جعبه چیکار کردم که این گم شد اصلا حافظم پاک شده انگار

2706