2737
2739
عنوان

حسودیم میشه با اوناییکه شمالی هستن

| مشاهده متن کامل بحث + 660 بازدید | 87 پست
ولی گررمهه

اره و اینکه بیشترش بیابون و خشکه من که تو محیط سرسبز و جنگلی بودم دلم میگیره جاهای بیابونی زندگی کنم هر چند که زیبایی های خودشو داره و واسم جذابه اما طولانی نمیتونم بمونم دلم میگیره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره و اینکه بیشترش بیابون و خشکه من که تو محیط سرسبز و جنگلی بودم دلم میگیره جاهای بیابونی زندگی کنم ...

گرماو شرجی و خاک خیلی بده 

برا خاهرم و من یه صلوات بفرستید ممنون
2731
اخه کنارم نیس ک برم بخام برمم ممنم نمیزاره میگ بشین درستو بخون😐

کنکوری یا دانشگاه میری؟

درسته نزدیکت نیست اما زیاد که راه نیست شهر دور نیستی که چند ساعت تو راه باشی 

آخ چقد دلم نیخواست کتابمو بگیرم دستم بشینم کنار ساحل درس بخونم یا حداقل واسه عوض شدن حال وهوام برم اونجا چند ساعتی بعد بشینم سر درس 

خب مگه چیه، منم به صدای آب گوش میدم ولی شمالی نیستم یه لگن میذارم زیر شیر آب کم کم میریزه صدا چشمه ...

😂😂😂😂😂😂😂😂نه فرق داره کلا فقط واسه صداش نگفتم حال وهوای ادم عوض میشه هروقت میرم شمال دوس ندارم برگردم 

2738

منم 

خوش به حالشون خیلی دوس داشتم خونم شمال بود 

یعنی اینقدر دوس دارم که به همه جا ترجیحش میدم شوهرم گیر داده بود بریم گرجستان گفتم فقط شمال خیلی دلم تنگ شده بود آرامش داره لعنتی

🧚‍♀️

اسی من شمالبم 

البته شمال ک جهت جغرافیاییمون دیگ

گیلانیم 

دانشگاهم همش ۳۰۰متربادریافاصله داشت باورت میشه نگاهم نمیکردم خخخخخ

ولی خب حیاط مادرم خیلی باصفاس پردرخته میوه

وخدایی که بشدت کافیست
گرماو شرجی و خاک خیلی بده 

اره تو زمستون خوبه این جور مناطق ادم بره هوا بهاریه‌. من هر جا نسافرت میرم وقتی نزدیک شمال میشم جنگل و کوه ها رو میبینم میگم خدایا ما تو  بهشت داریم زندگی کنیم

2706