1428
1411

از صبح علائمی رفته انگار تورو خدا دعا کنید

فقط 27 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ی صلوات برای سلامتی نینیام میفرستی؟  خدایا شکرت...مراقبشون باش لطفا بعد چشمممم انتظاری بهم دادی 

عزیزم بارداری😍❤

😂😂😂😂                                                                                                                                                                برای شادی روح اموات بود نریزین سرم😶

حتما چرا که نه🙂

😂😂😂😂                                                                                                                                                                برای شادی روح اموات بود نریزین سرم😶

https://snapp.market?utm_medium=display&utm_source=Ninisite&utm_campaign=Oct-offer&utm_content=recipeتو يه ماماني!

پس وقت كافي براي خريد نداري!

همين الان ليستت رو بچين

و در خونه تحويل بگير

الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

هرشرایط بدی، یه چیز مثبت داره،حتی ساعتی که کار نمیکنه هم دوبار در روز وقت رو درست نشون میده.خدا میدونه چی برامون بهترینه.
1401
عزیزم ۳۰۰میفرستم مهربون من  شماهم برای من دعاکن دعای مادرای باردار میگیره

چشم حتما عزیزدلم برات دعا میکنم و برات صلوات میفرستم عزیزدلم

فقط 27 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ی صلوات برای سلامتی نینیام میفرستی؟  خدایا شکرت...مراقبشون باش لطفا بعد چشمممم انتظاری بهم دادی 

تا حالا رفتی دکتر بگه علائمت قطع شد بدو بیا مطب خیلی خطرناکه؟؟؟

فقط 11 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1

گلم نگرانی نداره که من یوقت دوروز علائم نداشتم هیچی یعنی،ی روز زیاد داشتم نگران نباش طبیعیه

فقط 19 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن 
1376