2726

سلام خوبید من نازی کاربر جدیدم ازتون کمک میخواستم 

خیلی وقته که تو سایت تاپیک های مختلف نگاه میکردم تقریبا ۱ سالی میشه ولی الان ثبت نام کردم 😄

تو یه تاپیک که درباره ی زبان بند بود خوندم که یه خانوم نوشته بود یه درخواستی از شوهرش داشت و بارها ازش درخواست کرده بود ولی شوهرش اصلا قبول نکرده بود تا اینکه خواستشون و تویه کاغذ نوشته بودن و یه دعایی که گفتن یادشون نمیاد رو خونده بود روش و شوهرش درکمال ناباوری قبول کرده بود ..دوسه نفر از کاربرا پرسیدن چی بوده ولی اون خانوم گفتن که اصلا یادشون نمیاد 

حالا منم میخوام در قالب نامه یه درخواستی به بابام بنویسم که خیلی خیلی برام مهمه و امکان قبول کردنش ۵ درصده ...... اگه بشه یه دعای زبانبندی چیزی میشناسین بگین و کمکم کنین خیلی واجبه اگه نتیجه بده تا اخر عمرم مدیونتونم 💓🙏

ممنون ازتون

بهتون میگم کاربر خاموش زیاده باز عکس بدید😐

اشتبا زدیا😁

عزيزان❤اگه ممکنه لطفا برامون يه دونه صلوات بفرستين که هرچه زودتر بتونيم خونه بخريم🙏😍ممنون دوستاي مهربونم❤😍                                                                                          یبار مهمون داشتیم. سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه. گفت :بفرمایید  کالاد ساهو 😐        ما😳      کالاد ساهو😎       بابام😨     من 😁          آخرشم يکي زد پس کله ي من،  رفت بيرون🤣🤣                                                                                           ❤ خداي من، چقد دلم يه خونه ي نقلي ميخواد که مال خودمون باشه،کمکمون کن،دستمونو بگير.ازت ممنونم که هميشه هوامونو داري.دوستت دارم خداي مهربونم❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اره امروز یه لیوان شیر خوردم فکر کنم فاسد بود سردرد گرفتم😫🤕😐

آب لیمو بخور خوب میشی

من خوراکمه زمین بخورم👇👇👇👇                                    تا پاشمو و وایسمو دوباره از سر💪✌❤
2706