2733
2734
عنوان

بعد از ۴ سال باردار شدم.بچم هدیه امام رضاست😍

| مشاهده متن کامل بحث + 792 بازدید | 73 پست
عزیزم چقدر برات خوشالم عزیزم انشالله به سلامتی گلم،، نمیدونی چجوری دارم اشک میریزم این ماه رفتم زیار ...

از ته دل از امام رضا بخواه..قربونت برم عزیزم هیچوقت نا امید نشو خدا تو بدترین شرایط همیشه بهترینا رو میده..انشالله بزودی خبر خوش بهمون بدی عزیزم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از ته دل از امام رضا بخواه..قربونت برم عزیزم هیچوقت نا امید نشو خدا تو بدترین شرایط همیشه بهترینا رو ...

انشالله خدا به منم نگاه کنه،،شمام انشالله به سلامتی این نه ماه رو بگذرونی و خدا زیر سایه امام رضا فرزند سالم و صالح بهت بده

واسه بچه دار شدنم صلوات میفرسی؟ 🙏...... ولا تنقطوا مِن رَحمةِالّله.......خدای مهربونم شکرت 😍...... خداجونم مراقب همه نی نی های تو راهی باش سلامت بزسن به آغوش مادراشون مراقب  زهرای(رستا) منم باش 🙏امین🙏....خانما تاپیک معجزه بارداریمو گذاشتم،،، شاید بدردتون خورد،،،، ((خدای مهربونم شکرت بابت فرشته کوچولوی نازنینم،، دخترم 11 مرداد 99 بدنیا اومد)) 
2731

[QUOTE=101870628]وای خدارو شکر بهت تبریک میگم گلم . منم آخر شهریور میخوام برم مشهد التماس کنم شاید منم حاجتمو بگیرم...[/QU

انشالله عزیزم..امام رضا خیلی مهربونه

انشالله خدا به منم نگاه کنه،،شمام انشالله به سلامتی این نه ماه رو بگذرونی و خدا زیر سایه امام رضا فر ...

انشالله مطمئن باش خدا کمکت میکنه عزیزم..ممنون بابت دعای قشنگت

هووووراااااااا

مبارکه عزیزدلم

بارداریمو تبریک گفتی میدونستم خودتم زودی باردار میشی دیدی گفتم توام تاپیک بارداریتو میزنی زودی

خیلی خیلی خوشحال شدم برات😍😍😍😍

خدای مهربون شاکرم بخاطر آفریدن این مرد بهشتی ممنونم که سرنوشتم رو باهاش نوشتی ... خونواده سه نفرمون رو در پناه خودت حفظ کن
2738

وای عزیزم گریم گرف

خداروشکر خیلی خیلی مبارکه♥️

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان❤️هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤️این همنفسی چه حس و حالی دارد❤️در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤️

خداروشکر چه خبر خوبی خوشحال شدم😍😍برا منم دعا کن عزیز🤗

یکی این دنیا یکی اون دنیا تو اولین و آخرین عزیزمی..میدونم که ثمره عشقمون هم بزودی میاد تو دلم و باهم بغلش میکنیم🙂🌺🌹

ینی میشه منم یه روزی بگم باردار شدم ؟؟؟؟ینی میشه؟؟؟مباااارکه گلم

برا منم دعا کن ...پس امیدم از دست ندم 

و خدایی ک دراین نزدیکی هست حتما کمکم میکنه ک منم ب حاجتم برسم (یه نی نی سالم وصالح)ان شاالله  

مبارک باشه  ان شالله با کوچولوت بری پابوس امام رضا    حال الانت قسمت و روزی همه منتظران بشه   

درد من حصار برکه نیست!!!!درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است!!!!!! 
2706