2410
2553
عنوان

روم ب دیوار. ی سوال خاک بر سری‌ دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 1375 بازدید | 78 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
چون یه عمره گفتیم مث ماسته  کنار اومدیم   هیچوقت پنیر نشنیده بودم چندشم شد

چرا ترشحات پنیری که معروفه 😁😁

تا حالا ترشحات ماستی نشنیده بودم من 😂😂

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
کجا پنیره؟ مث ماست هست  از پنیر افتادم

وای دختر من اینجا غش کردم 

صبحانه را میتوان با دسر عاشقانه های شیرین میل کرد...وقتی الکی حواسم را پرت روزنامه خواندن کنم و از فنجان تو چایی بنوشم و بعد با کلی اب و تاب بگویم:  عجیب است...چقدر چای امروز خوش طمع شده...!                                            چشمانت به خنده بیفتد ولقمه نیمه گاز زده ام را از دستم بگیری                                                         و بگذاری دهانت و بگوویی:عجیب تر اینکه نان و مربای امروز هم طمع هیجان انگیزی دارد و هضم،این مزها های ه عجیب،بوسه ای میخواهد که که از ابتدای صبح روی لب های جنابعالی دارد زبان درازی میکند!!                                                                                  بابا تیکر رژیمه ،من مجردم هنوز شوهرم کجا بود که حامله بشم بابا                                                                                   
2714
ترسیدم ی وقت بهن حمله بشه😂

ن دیگه عادت کردیم 😂

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐
اونکه اره مث سفیدع تخم مرغه

دیگه داری همه خوراکی های خوبو پوشش میدی ها🙄

یه ربطی هم با پیتزا پیدا کن و خلاصمون کن😅😅

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
اونکه اره مث سفیدع تخم مرغه

عزیزم از هر چی پنیر و تخم مرغ و ماست و خامس حالمون ب هم خورد... نمیشد ب تخم مرغ تشبیهش نکنی؟ اه اه 🤮🤮🤮

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
2706