2726
چیزی نداشته ولی اون ادم مریض بوده و تو همین بیمارستان هم بستری بوده قبلا

واقعا فقط یک آدم مریض و روانیه که میتونه همچین بلایی سریه بچه بیاره

نظرمو نمیپسندی, ریپلای نکن🚫🚫 پشت این حرفم یه عالمه حرفه از یه عده که فقط برای خالی کردن عقده هاشون میان اینجا....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا ایشالا نابودشون کنه... چ مملکتی درس کردن بخدا، قبلنا ی جایی بود ب اسم فاحشه خونه، آدمای کثافت و ...

فقط اینجا این اتفاقا نمیوفته ولی این شخص کاملا روانی بوده مطمئنا حتی اگه فاحشه خونه هم بود باز شاید رحم نمیکرد

میخوامش‌‌،پس‌بدستش‌میارم   
2728

جدا از غریبه بودنش جدا از پسر جوون بودنش خوبه خودپسره گفته قبلا بخش اعصاب هم بستری بوده!

چجوری مادره بهش اعتماد کرده  اخه!

دوستان لطفا دعا کنید زودتر همسایه امام رضای مهربونم بشم میخوام تا آخر عمر زیر سایه پر مهرشون زندگی کنم😍دعام کنید منم قول میدم هر دفعه رفتم حرم به نیابت از همتون نماز زیارت بخونم🥰همه گفتند محال است ولی دلخوشم من به محالات رضا❤️  آقا جونم نمیشود که مرا پیش خود نگه داری ؟کنار گنبد زردت میان کفترها😢به وصل خود دوائی کن دل دیوانه مارا💚
چه ربطی داره بی خیال

اگرم بمونم باید یه مدت طولانی تاپیک نزنم فقط هی لینک بزارم برای نی نی یارا تاپیکامو حذف کنن😂😂

دیگه بعد یه سال تاپیک میزنم😂😂

میخوامش‌‌،پس‌بدستش‌میارم   

اصن کسی که بچه کوچیک داره اونم ۲تا ملاقات برای چیسه حداقل با خاله ای عمه ای کسی میرفت

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 
فقط اینجا این اتفاقا نمیوفته ولی این شخص کاملا روانی بوده مطمئنا حتی اگه فاحشه خونه هم بود باز شاید ...

قطعا همه جا هس، ولی اینجا هر روز و هرسال داره بیشتر میشه،.. تو 6 ماه گذشته ببینین چقد ب دختربچه ها تجاوز شده؟ بعدشم کشتنشون... خب نباید ی فکری ب حال این قضیه کرد؟.. ی روحانی میگفت ایران بیشتر از مسجد و حسینیه ب فاحشه خونه نیاز داره... واقعا دمش گرم ک می‌دیده این روزارو

عزیزای دلم، میشه هرکی امضامو دید، واسه شادی روح (♥️مامانم و آبجیم♥️) ی صلوات بفرسته.😔
جدا از غریبه بودنش جدا از پسر جوون بودنش خوبه خودپسره گفته قبلا بخش اعصاب هم بستری بوده! چجوری مادر ...

تازه پسره کلی نشسته با مامانه حرف زده و درددل کرده 

از یک سمت دلم میسوزه بخاطر بچه از یکسمت بخاطر حتی خود پسره ک کاش ب جوونی خودشم رحم میکرد و دست ب اینکار نمیزد 

اصلا نمیتونم قضاوت کنم ولی کاش اینکارو نمیکرد

میخوامش‌‌،پس‌بدستش‌میارم   
اصن کسی که بچه کوچیک داره اونم ۲تا ملاقات برای چیسه حداقل با خاله ای عمه ای کسی میرفت

والله منم هر چندبار ک اونجا میرفتیم ملاقات کسی منو نمیزاشتن بیام یا خونه میموندم پیش خواهرزادم یا توهمون سالن انتظار پیشش مینشستم و هرجا میرفت باهاش بودم تا اونا برگردن

بی احتیاطی کرد مادره ک جبرانش خیلی خیلی زمان میبره

میخوامش‌‌،پس‌بدستش‌میارم   

من شنیدم بچه فوت شده؟

ولی خاک بر سر چنین مادرای احمق و بیخیال و ساده لوحی 

ک نسبت ب بچه اینقد بی خیالن

اخه کسی بچه اش و میسپاره دست ی پسر جوون ۲۵ساله اونم دختر؟! گرچه پسرم نباید گذاشت

حتی میگن بچه رو تنها با عمو دایی و حتی پدربزرگ نذارین

بعد این خانومه اومده دو دستی گوشت و داده شغال 😑

فقط 15 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
https://abzarek.ir/service-p/msg/1817457
2706