2733
2734

دیگه زیاد از حد تاپیک زدم و میخوام حذف حساب کنم😕💚

بعد گفتم حالا ک دارم میرم بزارین از حادثه تلخی ک حدود دوهفته پیش تو بیمارستان نمازی شیراز افتاد بگم تا شاید بعضی مادرا یکم بیشتر حواسشون جمع کنن💚

اگه میدونید حالتون بد میشه نخونید جدی میگما💚

من خودم شیرازم و یکی از فامیلامون ک پرستار هست تو نمازی تعریف کرد واسمون که حدودا دوهفته پیش تو بخش انتظار خیلی شلوغ بوده و مردم منتظر بودن ساعت ملاقات بشه یه مادر با دختر سه سالش و پسر بچش ک نمیدونم چندسالش بوده اومده بودن اونجا یه پسر۲۵ساله کنارشون میشینه و تعریف میکنه ک من خودم تو بخش مغزواعصاب بستری شدم و باهاشون حرف میزنه 

زمانه ملاقات ک میرسه این مادر بچشو میزاره پیش پسرشو میره تو این شلوغی این مرد۲۵ساله بچه سه ساله رو میدزده و تو دستشویی بهش تجاوز میکنه جوری ک روده های بچه پاره میشه😢و بچرو همونجا ول میکنه و فرار میکنه

بچرو کارکنای بیمارستان پیدا میکنن و میگفتن دکترا نمیتونستن حتی نزدیکش بشن و بچه یه بند جیغ میزده و بیهوشش کردن بزور تا بتونن عملش کنن و روده مصنوعی براش بزارن

ادرس خونه پسررو هم پیدا کردن و ساعت پنج صبح ریختن تو خونش و گرفتنش و اشتباه نکنم گفت فردا قراره اعدامش کنن

اون بچه سه ساله ک گناهی نداشته بردارشم ک سنی نداشته اشتباه کاملااااا از مادره بوده ک بچه هاشو نزاشته خونه فامیلی جایی و بعد بیاد

فقط لطفا مادرا میدونم ک جون بچتون خیلی خیلی عزیزه براتون ولی یه سهل انگاری کوچیک خیلی اتفاقات ببار میاره

میخوامش‌‌،پس‌بدستش‌میارم   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

واسه چی بری؟؟؟نرو

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 
مقصر اصلي مادرست آدم بيمار زياده چطور اينقدر بي خيال

دیگه گذشته و اون مادرم حالش خیلی بد بود 

ولی اینو نوشتم ک بگم حتی یه سهل انگاری کوچیک هم خطرافرینه😣

میخوامش‌‌،پس‌بدستش‌میارم   
2738

یا خدا

من بچمو حتی پیش نزدیکان هم نمیزارم چه برسه به غریبه.یه چیزی خدا به آدم داده به اسم عقل که بعضیا ازش استفاده نمیکنن

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
2706