2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ورزش بدون رژیم هیچه

گاهي گمان نميکني ولي خوب ميشود_گاهي نميشود که نميشود که نميشود_گاهي بساط عيش خودش جور ميشود_گاهي دگر تهيه بدستور ميشود_گه جور ميشود خود آن بي مقدمه_گه با دو صد مقدمه ناجور ميشود_گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است_گاهي نگفته قرعه به نام تو ميشود_گاهي گداي گدايي و بخت با تو يار نيست_گاهي تمام شهر گداي تو ميشود

من با رژیم طی سه روز یه کیلو و نیم کم کردم تازه شروع کردم هر روز باشگاه میرم میام ناهار یه غذای کم روغن سبزیجات یا ماهی یا سینه مرغ میخورم میان وعده هم میوه شامم مثلا سوپ بعد شامم سالاد یا میوه اینجوری روزی نیم کیلو یا ۳۰۰گرم کم میشه

گاهي گمان نميکني ولي خوب ميشود_گاهي نميشود که نميشود که نميشود_گاهي بساط عيش خودش جور ميشود_گاهي دگر تهيه بدستور ميشود_گه جور ميشود خود آن بي مقدمه_گه با دو صد مقدمه ناجور ميشود_گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است_گاهي نگفته قرعه به نام تو ميشود_گاهي گداي گدايي و بخت با تو يار نيست_گاهي تمام شهر گداي تو ميشود
2738

هفته ای یه بار برنج میخورم اگه ماکارونی بخورم اون هفته دیگه برنج نمیخورم

ماکارونی هم ابکش شده بدون روغن فقط یه لیوان کوچیک دسته دار

می تونی پیام بدی و ازش مشاوره و رژیم بخوای، رژیمش اصولی و علمیه و چیزای خاص و عجیب هم تو رژیمش نداره، من عاشق سادگی و راحتی رژیمش شدم،. همینم باعث شد که ادامه بدم رژیمو تا به وزن ایده آلم رسیدم، رژیم سخت و عجیب انتخاب نکن چون وسط راه به احتمال زیاد خسته میشی و ول می کنی