2733
2734

یه دوستی دارم از مجردی کلا دوست بودیم   عشقش ولش کرد و اینم چون سنش بالا بود(تو روستا) مجبوری با یه پسر که از قیافه خیلی پایینه ازدواج کرد   دوستش نداره و فقط عادت کرده بهش    تو تلللگرام با هم حرف میزنیم

همش میبینم غیر مستقیم اصرار داره در موردش با شوهرم حرف بزنم علاقه داره در موردش حرف بزنیم

مثلا من تنبلم تو کارای خونه  ولی اون از مجردی وسواس شدید داره برا کارای خونه(باباش وسواس بود اینم گرفته بود) حرف خونه بود گفتم اره منم پاشم خونمو تمیز کنم     چند روز خونمو دسته گل کردم    تو تلگگگرام گفتم شوهرمم تعجب کرده انقد کار میکنم    گف شوهرت گف دوستت کار دستت داده؟؟    تو دلم گفتم وا مگه گیجم بشینم با شوهرم در مورد خانم دیگه حرف بزنم    بعد هی اصرار میکرد میگف چی گف چی گفتی چیکار کرد  تو رو خدا بهش گفتی دوستم گفته؟؟ چی گف  و..... 

ب نظرتون من زیادی حساس شدم یا بهتره دوری کنم ازش؟؟

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هیچکس بی دلیل اصرار نمیکنه که از خودش پیش شوهرت تعریف کنی

پس دوری کنم    ذهنم درگیر شده   یا مثلا اونروز دیدم زنگ پشت زنگ  منم دستم بند بود  بعد یکی دو ساعت رفتم تلللگرام دیدم نوشته کجاااییی الووووو داریم میریم پارک شما هم بیایین   خیلی اصرار داشت با هم بریم پارک    نمیدونم حساس شدم یا واقعا منظوری داره

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐
2728
بنظرم تو اینقدر از شوهرت گفتی مجذوبش شده

ب چشم زخم خیلی اعتقاد دارم برا همین هیییچوقت از شوهرم تعریف نمیکنم    یه پیرزنی بود میگف تو جمع از دو چیز تعریف نکن  یکی شوهرت یکی بچت  زود چشم میخورن

شک کردی دوری کن

اره باید دیگه دوری کنم  مرسی

اره دقیقا همین منظور بدو داره.

زکی از فامیلای خانومم بهم پیشنهاد داد.

میگفت زنت انقد ازت تعریف کرده فلان تو حیفی واس زنت هروقت دیدی تنهایی من هستم ال بل.

فک میکرد داره بچه گول میزنه.😑

مقصر خودتی نباید بحث شوهرتو پیش بکشی پیش کسی.

خانومم بی خبره ها قسمت الهی ببین 😂ازون وقت به بعد خانومم هی بدمو میگه .

2738
اره دقیقا همین منظور بدو داره. زکی از فامیلای خانومم بهم پیشنهاد داد. میگفت زنت انقد ازت تعریف کرد ...

افرین بهت که سست نشدی   خدا حفظتون کنه