2703
2553
عنوان

چندش ترین کاری که تاحالا کردین؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 25293 بازدید | 366 پست
خب عزیزم تو که شوهر میخوای باید تمیز باشی من مثلا تو مهمونی ها کمک میدم و تمیز میکنم همون جا خواستگا ...

دروغ گفتم والا من یروز در میون حمومم موهام ریختن بس شامپو میکنم 😂😂😂خاسم عکس العملتون ببینم 

شماره من نیست ..دقت کنید نابغه ها..اعداد برعکس با یک صفر اول و آخر 😠

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خونم همیشه برق میزنه از تمیزی همه جاش 😍😍😍😍

به به بانوی کد بانو😃😃 یکی از تمیزکاری هام ۷ بار بعد دستشویی دستام میشورم کف دستام درد میگیره😂😂 

تُ از فصل پاییز زیباتری، من از فصل پاییز تنها ترم...🍁بگذار کسی نداند،که چگونه من به جای نوازش شدن،گزیده شده ام..!🌊
2720

رفتم اداره ی اموزش پرورش  برای بچم....تشنم بود به ی پسره که  کارمندبودگفتم لیوان دارین  گفت اره این تمیز ه فقط چایی خوردم گرفتم  ازش چاییشو خالی کردم یه اب کشیدم  اب خوردم بعد موقع اب خوردن لامصب  مگه  پایین میرفت احساس می کردم الان لبم داره میخوره به لبه پسره

یه بار دسشتویی بین راهی رفتم

داشتم جیش میکردم 

بعد توالت از این کاسه ها نداشت

یهو دیدم اب از اون سوراخه پاشید به من

دیگههه حالممم بهم خورد تا کلی وقت گریه میکردم

چون دسترسی به حموم نداشتم همون موقع

منتظر اتفاقای خوبم.خداجونم مرسی😍آقایون درخواست دوستی ندن😒😒✋🏻✋🏻گول دعانویسایی ک اینجا معرفی میکنن رو نخورررید اینا کلاهبرداررررن خودم سرم کلاه رفته ک میگم اسم یکیشون شبنم سلطانی سنگ سفیدی  هست

یه بارم رفته بودیم خونه زن عموم اینا برای مراسم بعد عروسی.منم داشتم چایی میریختم.نمیدونم دنبال چی بودم.انگار دنبال دستمال میگشتم.نمیدونم کی نوار بهداشتیش رو در آورده بود گذاشته بود تو یه نایلون مشکی تو پایین کابینت.منم فک کردم دستمال توشه تو تاریکی دستمو بردم توش.اوق خونی کثافت شد.اوققققی.بیشعور تازه درآورده بود گذاشته بود اون تو

2714
حالا اونم دیده بود من بار اول خوردم ول نمیکرد هی اسمارتیسارو از دهنش درمیاورد تقدیم میکرد به من😂

ماام فلاسک برده بودیم بیرون چایی بخوریم لیوان یادم رفته بود

در فلاسکو برداشتیم جای لیوان یه قلپ من یه قلپ اون اخرش قند تموم شد گفت اون قندی ک دهنته بده من😂

داوردم دادم بهش

تا با کفش کسی راه نرفتی ،قضاوتش نکن😇       امضا:دخترِ زرد
به به بانوی کد بانو😃😃 یکی از تمیزکاری هام ۷ بار بعد دستشویی دستام میشورم کف دستام درد میگیره😂😂&n ...

منم مامانم میگفت میری دسشویی انگار رفتی خموم همه جامو میشستم پاهامو تا زانو شلوارو میزنم بالا میشورم دستامو تا ارنج صورتو همش فکر میکنم گازش کثیف کننده است واسه همینه میسابم انقدر

اخه ب جاهای دگم سرایت میکرد من خودم موهام میریزه مدام برس دستمه جم میکنم اون موهاش تا باسنشه حتی شون ...

دقیقا زن بابای من...ی بار داشت غذا درست می‌کرد موهاش باز بود گفتم موهاتو ببند 

گفت بابات دوست داره

حالا من اون موقع تازه مامانمو از دست داده بودمااا با تاب و دامن کوتاه جلو من میگشت

2706