2726
عنوان

چندش ترین کاری که تاحالا کردین؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 25322 بازدید | 366 پست
من گفتم 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️😂😂😂😂😂

همون لب خوردن با بوی پیاز؟😂

منتظر اتفاقای خوبم.خداجونم مرسی😍آقایون درخواست دوستی ندن😒😒✋🏻✋🏻گول دعانویسایی ک اینجا معرفی میکنن رو نخورررید اینا کلاهبرداررررن خودم سرم کلاه رفته ک میگم اسم یکیشون شبنم سلطانی سنگ سفیدی  هست
موفق.شدی قشنگ حالم و به هم بزنی. واقعا چه طوری تونستی؟ دست خودت قطعا تمیز تر بود

اون آبسردکنی که اون طرفا بود آب قطره ای میریخت مجبور بودم با لیوان بخورم تا تشنگیم رفع شه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فقط زن بابام خیلی چرکه😷😷😷 کف اشپزخونه ش پر اشغال و مو

موهاش بلنده دلش نمیاد ی شونه کنه همیشه همون جور پر کرکه

میشینه همون جا تو آشپزخونه پیاز رنده میکنه من عوقم میگیره

ی بارم دخترم داشت بازی میکرد ی دفعه دیدم داره عوق میزنه دیدم مو خورده بود بچم😷😷😷 فرداش بابام جاروبرقی کشید

😂😂😂چه جوری رسید به اون پایین

فكر كنم يقش جر خورد انقد كشيدم😂😂😂😂

❤️🌈💚🌈💛🌈💜🌈💙🌈🧡🌈💖🌈❤️🌈💜🌈💖🌈‏گل سرخم چرا پژمرده حالی؟ ‏بيا قسمت كنيم دردی كه داری ‏بيا قسمت كنيم، بيشش به من ده  ‏كه تو کوچک دلی، طاقت نداری🌈💓🌈💝🌈💞🌈🌈💔🌈💘🌈❤️🥺🥰😊🤗 ‏⁧ 
2728
يه كار كثافت ديگه هم كردم كه هيچوقت نفهميدم چرا اينكارو كردم تازه عقد كرده بوديم تو حموم بودم به شو ...

وای😂

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐

من کلا کثیفم حموم نمی رم موهامو دوهفته یبار شو نه میکنم سه ماهی یبار شیو میکنم اگ مجلس یا مهمونی نباشه کلا شیو  نمی کم دندون هم هف روزی یبار مسواک میزنم. لباس اهم تا بو پیاز نگیره در نمیارم. 

شماره من نیست ..دقت کنید نابغه ها..اعداد برعکس با یک صفر اول و آخر 😠
يه كار كثافت ديگه هم كردم كه هيچوقت نفهميدم چرا اينكارو كردم تازه عقد كرده بوديم تو حموم بودم به شو ...

وااااااای ترکیدمممم😂😂😂😂😂😂😑🖐🏻

منتظر اتفاقای خوبم.خداجونم مرسی😍آقایون درخواست دوستی ندن😒😒✋🏻✋🏻گول دعانویسایی ک اینجا معرفی میکنن رو نخورررید اینا کلاهبرداررررن خودم سرم کلاه رفته ک میگم اسم یکیشون شبنم سلطانی سنگ سفیدی  هست
من کلا کثیفم حموم نمی رم موهامو دوهفته یبار شو نه میکنم سه ماهی یبار شیو میکنم اگ مجلس یا مهمونی نبا ...

خب عزیزم تو که شوهر میخوای باید تمیز باشی من مثلا تو مهمونی ها کمک میدم و تمیز میکنم همون جا خواستگار برام پیدا میشه😂😂

تُ از فصل پاییز زیباتری، من از فصل پاییز تنها ترم...🍁بگذار کسی نداند،که چگونه من به جای نوازش شدن،گزیده شده ام..!🌊
وااااااای ترکیدمممم😂😂😂😂😂😂😑🖐🏻

تا حالا به هيچكس نگفته بودم😂😂😂😂🌈🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

❤️🌈💚🌈💛🌈💜🌈💙🌈🧡🌈💖🌈❤️🌈💜🌈💖🌈‏گل سرخم چرا پژمرده حالی؟ ‏بيا قسمت كنيم دردی كه داری ‏بيا قسمت كنيم، بيشش به من ده  ‏كه تو کوچک دلی، طاقت نداری🌈💓🌈💝🌈💞🌈🌈💔🌈💘🌈❤️🥺🥰😊🤗 ‏⁧ 
من کلا کثیفم حموم نمی رم موهامو دوهفته یبار شو نه میکنم سه ماهی یبار شیو میکنم اگ مجلس یا مهمونی نبا ...

شماره خودته؟😒

حتماااااااا بخونین👇❤💚💜دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست.😍

شوخی  میکنی  دیگه😣😣😣

خیلی سخت گذشت تا فهمیدم هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست 
2706