2733
2734
عنوان

چندش ترین کاری که تاحالا کردین؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 25322 بازدید | 366 پست

چیزی یادم نمیاد...من تمیزم فقط ی کم شلخته م ....من دستشویی مَن می ریزم بعد با فرچه مخصوص میسابم خیلی تمیز میشه و نیاز ب اسکاچ نیست ک بشینی بسابی روشویی رو اسکاچ میزنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
😂😂😂😂خودمم تا چند ثانيه هي به تي شرتم نگاه ميكردم با خجالت انگار فهميده بود درخواست بي شرمانه اي ...

😂😂😂چه جوری رسید به اون پایین

میشه برا ارامش دلم یه صلوات بفرستی 😔                   خداجونم تنهام نذار😢💔
2738
منم ازین به بعد خونه هر کسی برم دچار فوبیای شستن اسکاج با دستشویی توسط صاحب خونه رو دارم😂😂

😂😂😂

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐

از چندش کارای سکستون بگین تاپیک بترکه😂😂😂😐🤦🏼‍♀️

منتظر اتفاقای خوبم.خداجونم مرسی😍آقایون درخواست دوستی ندن😒😒✋🏻✋🏻گول دعانویسایی ک اینجا معرفی میکنن رو نخورررید اینا کلاهبرداررررن خودم سرم کلاه رفته ک میگم اسم یکیشون شبنم سلطانی سنگ سفیدی  هست
😂😂😂😂😂ولی خیای خوب تمیز میکنه 😂😂😂😂یرق میزنه دستشویی

😂😂 اسکاج تو چنین خوب چرایی

تُ از فصل پاییز زیباتری، من از فصل پاییز تنها ترم...🍁بگذار کسی نداند،که چگونه من به جای نوازش شدن،گزیده شده ام..!🌊
2706