2733
2734
عنوان

چندش ترین کاری که تاحالا کردین؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 25336 بازدید | 366 پست
آره 😂😂 اون دیگه واقعا چجوری تونست اینکارو انجام بده😯😯😂

نمیدونم😶

هروقت اسکاج ظرفشوییو ببینم اون یادم میوفته دیگه😑

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐
داشتم بستنی قیفی می خوردم با شوهرم هم بحث میکردم نگو وقتی دستم رو می آوردم پایین یه لیس هم سگم میزد ...

من انقدر از حیوانات میترسم حد نداره😂 یعنی از گنجشگ بیاد طرفم شروع میکنم جیغ زدن😂

تُ از فصل پاییز زیباتری، من از فصل پاییز تنها ترم...🍁بگذار کسی نداند،که چگونه من به جای نوازش شدن،گزیده شده ام..!🌊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نگین ک داره ادا در میاره واسه چی با دست میسابیدن توالت رو؟؟؟🤢من همیشه جوهر نمک میریزم ی دودیقه ک بمونه همه کثیفیا رو میشوره میبره بعدم اب میگیرم ته تهش ک دیدم تمیز نمیشه ی فرچه گرفتم اونو میکشم روش اصلا با دست نمیسابم 🤢

مهربان باش و دوست بدار❤شاید فردایی نباشد...🌹
2731
 یه بار پری بودم تو خواب حواسم‌نبوده اونجامو خارونده بودم‌صبح پاشدم دستم پر خون خشک شده بود😷😷 ...

اییبییی خخخ این از همش چندش تر بود

من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود...

عاغا یکی از فامسلامون تازه نامزد کرده بود

بعد اون موقع ها گوشیه کوچیک بود اینم رفت دستشویی گوشی از تو جیبش افتاد تو چاه 

آهای طعنه زده چشم تو به چشمای آهو~♡  میدونم قدیمیه ولی دیگه چیزی به ذهنم نرسید😐
بخدا با اسکاچ خود دستشویی انجام میدم فقط 😂😂😂ولی با فروه تمیز نمشه خوب😂😂

😂نفرین عامون بر تو 😂😂

تُ از فصل پاییز زیباتری، من از فصل پاییز تنها ترم...🍁بگذار کسی نداند،که چگونه من به جای نوازش شدن،گزیده شده ام..!🌊
2738
عاغا یکی از فامسلامون تازه نامزد کرده بود بعد اون موقع ها گوشیه کوچیک بود اینم رفت دستشویی گوشی از ...

شوهرشون جو گیر شد رفت پلاستیک ورد تو دستش براش دراورد😑😐

آهای طعنه زده چشم تو به چشمای آهو~♡  میدونم قدیمیه ولی دیگه چیزی به ذهنم نرسید😐
نمیدونم😶 هروقت اسکاج ظرفشوییو ببینم اون یادم میوفته دیگه😑

منم ازین به بعد خونه هر کسی برم دچار فوبیای شستن اسکاج با دستشویی توسط صاحب خونه رو دارم😂😂

میترسم یچیزی بگم تاپیک بترکه😐🤦🏼‍♀️

منتظر اتفاقای خوبم.خداجونم مرسی😍آقایون درخواست دوستی ندن😒😒✋🏻✋🏻گول دعانویسایی ک اینجا معرفی میکنن رو نخورررید اینا کلاهبرداررررن خودم سرم کلاه رفته ک میگم اسم یکیشون شبنم سلطانی سنگ سفیدی  هست
نگین ک داره ادا در میاره واسه چی با دست میسابیدن توالت رو؟؟؟🤢من همیشه جوهر نمک میریزم ی دودیقه ک بم ...

با دستکش که عیبی نداره.

غرب زدگی اثری از جلال آل احمد است.جلال آل احمد در این کتاب میگوید:غرب‌زدگی آفتی است که از غرب می‌آید و ما را مانند طاعون گرفتار و بیمار می‌کند. آدم غرب‌زده ریشه و بنیادی ندارد، نه شرقی مانده، نه غربی شده؛ هرهری مآب و چشم و گوش بسته از آداب و سنن و فرهنگ غرب تقلید می‌کند.جلال در این باره میگوید:«آدم غرب‌زده هرهری مذهب است به هیچ چیز اعتقاد ندارد اما به هیچ چیز هم بی‌اعتقاد نیست. یک آدم التقاطی است و نان به نرخ روز خور است همه چیز برایش علی‌السویه است. خودش باشد و خرش از پل بگذرد، دیگر بود و نبود پل هیچ است!نه ایمانی دارد،نه مسلکی،نه مرامی نه اعتقادی،نه به خدا یا به بشریت،نه در بند تحول اجتماع است و نه در بند مذهب و لامذهبی،حتی لامذهب هم نیست هُرهُری است.آدم غرب‌زده، شخصیّت ندارد.چیزی است بی اصالت. خودش و خانه‌اش و حرف‌هایش،بوی هیچ چیزی نمیدهد. بیش‌تر نماینده‌ی همه چیز و همه کس است.آدم غرب‌زده، معمولاً تخصّص ندارد، همه کاره و هیچ کاره است؛ امّا چون به هر صورتی درسی خوانده و کتابی دیده و شاید مکتبی، بلد است که در هر جمعی، حرف‌های دهن پر کن بزند و خودش را جا کند. شاید هم روزگاری تخصّصی داشته؛ امّا بعد که دیده است در این ولایت تنها با یک تخصّص نمی‌توان خر کریم را نعل کرد، ناچار به کارهای دیگر هم دست زده است. عین پیرزن های خانواده که بر اثر گذشت عمر و تجربه‌ی سالیان، از هر چیزی مختصری می‌دانند و البتّه خاله زنکی‌اش را.(کتاب بخون دوست عزیز،کتاب بخون)من نمیتونم به همه ی عقاید احترام بذارم،چون احترام به عقاید پوچ و بی ارزش در واقع توهین به شعور خودمه
2706