2733
2739
عنوان

بیاید دارم از غصه میمیرم‌

274 بازدید | 39 پست

عروسی خواهرمه البته عروسی که نه جشن گرفتن مختلط و خودمونی که برن سر خونه زندگیشون. منم شهرستانم و شوهرم کارمنده . از الان میگه مرخصی عمرا نمیدن پولم ندارم کادوی عروسی بدم کلیم بدهی دارم . منم نه لباس مناسب دارم هیچی هیچی ندارم لباس نه طلا حتی یه گوشواره ندارم من خاک بر سر . نه لباس بیرونی مناسب دارم . خدایا چقدر باید فقر و نداری رو تحمل کنم . چقدر باید فقط حسرت بخورم از عروسی خواهر دیگه مهمترم دارم که باز من شرایطم جور نیست . از ظهر که شنیدم غم باد گرفتم دارم دق میکنم

خدایا خودت نجاتم بده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خودت خياطي بلد نيستي؟يا آشنايي دوستي بلد نيست كه برات بدوزه؟

دارم به هدفم میرسم با کالری شماری و سالم خوری و ورزش تونستم👍تو هم میتونی🙋🏻‍♀️وزن ابتدا ۱۱۰🤦🏻‍♀️وزن اکنون ۷۴🤷🏻‍♀️وزن هدف 67💃🏻قد ۱۷۶💪                             سایز ابتدا(۵۲)XXXXXXL🙄⌛️  سایز اکنون(۴2)XL💃🏻😍

عزیزم 

چی بگم

شرایط اقتصادی کشور اینقد خرابه ملت برا یه لباس باید حسرت بخورن از گرونی

زمانیکه مرگم  فرا برسد این منم که باید بمیرم ؛پس بگذار آنگونه که میخواهم زندگی کنم!
چه شوهر بیخیالی!!

بیخیال نه بیشعور دارم از حرصم سکته میکنم و زار زار به حال و روز خودم گریه میکنم از اینطرفم‌خواهرام گیر دادن درست و درمون بیا آبرومونو نبر . پدر و مادرمم از الان میگن چقدر میخوای کادوی عروسی بدی در حالی که شوهرم از الان سر کرایه ماشین داره سرم غر میزنه . 

خدایا خودت نجاتم بده 
2738
واقعا شرایط سختی داری،امیدوارم درس شه.به شوهرت بگو یکم وام بگیره

شوهرم برا دو روز مرخصی از الان میگه اینقدر از حقوقم کم‌میشه چیه این ادا و اصولا به نظرت چنین شخصی وام میگیره

خدایا خودت نجاتم بده 
چه بد چرا این قدر زندگیتون سخته

تازه شوهرم از صب هزار بار بهم گفته تو خیلی زن بی فکر و بی شعور و فهمی هستی که خودت نمیگی نریم  . دعا کنید یه بلایی سرم بیاد راحت بشم 

خدایا خودت نجاتم بده 
عزیزم‌شرایط خیلی سختی داری بهترین راهت اینه که واقعیت رو به خانوادت بگی تا ازت انتظار نداشته باشن و ...

شرایطمو کامل میدونن مادرم میگه شما سیاست دارید الکی همیشه میگید خواهرامم میگن یعنی چی نداریم عروسی خواهر نداریم نمیشناسه بلید بیای اونم آبرومندانه. یعنی همه شرایطمو میدونن ولی هیچ کدوم درک نمیکنن و یه قرون تا حالا کمکی نکردن بهم . حتی خواهرم که عروسیشه و یه برادرم بهم زنگ زدن اگه نیای دیگه تو روت نگا نمیکنیم . 

خدایا خودت نجاتم بده 
2706