2733
2734
عنوان

وام خونگی خانوما بیاین،.....

188 بازدید | 13 پست

سلام خاله شوهرم همیشه وام خونگی داره.من به شوهرم گفتم یه وام ۲۰ ملیونی نوشتم برجی ۳۰۰ باید بدیم.حالا وام ۲۰ ملیونی دیگه جا برای ثبت نام نداره.منم مجبور شدم وام ۵ ملیونی بنویسم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

همینو به همسرت بگو

اگه میشه مثلا دوتا اسم بنویس

منم هرسال مینویسم خیلی خوبه همیشه به کارمون اومده

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
2738
ببخشید وام خونگی چه جور ی هستش میشه توضیح بدین

ی نفر هر ماه پول جمع میکنه قرعه کشی میکنن ب اسم هر کی درومد میبره مثلا ما ۲۰ ماه ماهی ۱ تومن میدادیم ک شد ۲۰ ملیون

ان معی ربی.اللهم الرزقنا زیارت الحسین فی الدنیا و شفاعته فی الاخره
همینو به همسرت بگو اگه میشه مثلا دوتا اسم بنویس منم هرسال مینویسم خیلی خوبه همیشه به کارمون اومده

حقوقش کمه .بیش تر از ۳۰۰ نمیشه پس انداز کنم .۵ملیون بزارم بانک سودش چقدر میشه ماهی؟

حقوقش کمه .بیش تر از ۳۰۰ نمیشه پس انداز کنم .۵ملیون بزارم بانک سودش چقدر میشه ماهی؟

۵میلیون انقدری نمیشه که اخه

همون وام خونگی بهتره

یا طلای دست دو بگیری برای پس انداز

یا سکه

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"