2737
2734

بچه ها تا حالا شده کسی درباره تون حرف بزنه بعد شما خوابشو ببینید ؟ 

من تقریبا هر وقت کسی پشت سرم حرف میزنه خواب میبینم ...

حالا دوباره دیشب یه چی دیدم به وضوح ثابت شد بهم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خواهر شوهرم یکی دو ماهه اومدم خونه مادرشوهرمه و از اونجایی ک از ادم میکنه و سو استفاده گره من یکی دولار بیستر نرفتم بهشون سر بزنم ...

بعد دیشب خواب میدیدم که داریم با هم دعوا میکنیم . موضوع دعوا مونم خواهر من بود ....

2731

حرف ک نمیدونم ولی اگه خاب کسیو ببینم فرداش همون آدم میاد سراغم یا زنگ میزنه یا اس میده ی چی میگه

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

بعدش صبح بلند شدم شصتم خبر دار شد ... دیروزم شوهرم کلا سرکار بود .

انبارشم نزدیک خونه مامانشه ...

امروز گفتم دیشب خواب دیدم با مامانت اینا دعوا میکردیم . گفت اره مو دیده گفته زنت چرا روزعید نیومده دیدن ما و این حرفا 

2738

خواب دیدم که خانواده من سر سفره عموم نشستیم که یباره زن عموم با دلخوری و عصبانیت گفت بسه چقدر میخورین و از این حرفا

یه هفته بعد فهمیدیم دختر عموم ازدواج کرده سر اینکه مهمون برای عقد کیا رو دعوت کنن با عموم دعوای سختی کرده

خیلی از این جور خوابا زیاد میبینم

یه شب دیگه خواب دیدم مادرشوهر و خواهر شوهرم نشستن دارم ازم بد میگن 

خونشون که رفتم دیدم خواهر شوهرم که شهر دیگه هست  اومدن خونه مامانشون گفتم دیشب خوابتو دیدم که داشتین ازم غیبت میکردیم

مادرشوهرم رنگش سرخ و سفید شد خیلی هم تعجب کرد

2706